Ana SayfaÜnlülerSeren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'na 8'er bin TL Tazminat

İlgili Postlar

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’na 8’er bin TL Tazminat

Hadise Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’na açtığı tazminat davasını kazandı. İkili Hadise’ye 8’er bin TL tazminat ödeyecek. Detaylar haberimizin devamında…

Hadise kimdir?

Manevi Tazminat Ödemesi Kararı Alındı

Hadise’nin 2018 yılında Bodrum’da işlettiği mekana 1 milyon 900 bin liralık borcu sebebiyle icra geldiği iddialarını Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu sunduğu magazin programında konu etmiş ve yorumda bulunmuştu. Hadise, programda hakkında söylenen iddialara yönelik savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu ve dava dilekçesinde Serengil ve Semercioğlu’ndan 100’er bin liralık manevi tazminat talep etmişti.

İstanbul 13. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde gerçekleşen duruşmada tarafların avukatları hazır bulundu. Davalı Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil’in avukatları, yapılan haberin hukuka aykırı olmadığını ve Hadise’nin haber sonrasında manevi zarara uğradığına dair kanıtın bulunmadığını belirterek, mahkemeden davanın reddini talep etti. Davanın kısmen kabulüne karar veren mahkeme ise davalılar Serengil ve Semercioğlu’nun Hadise’ye toplam 8 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi.

Seren Serengil kimdir?

Serengil “Hadise Çirkin”

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil ‘den şok edici Hadise yorumu geldi. Serengil Hadise’nin makyajsız görüntülerine şok edici yorumlar yaptı.

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil Hadise’nin makyajsız hali hakkında yaptığı yorumla dikkatleri üzerine çekti. Magazin gündeminin konuşulduğu Söylemezsem Olmaz programında Serengil Hadise’nin makyajsız hali için “çirkin” dedi.

Söylemezsem Olmaz programının geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde Hadise gündemdeydi. Bir markanın reklam yüzü olan ünlü şarkıcı çekimleri “makyajsız” olarak gerçekleştirdi.

Seren Serengil, Hadise’nin makyajsız olduğuna inanmamasına karşın Hadise’nin çirkin olduğunu söyledi. Serengil: “Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin yani suratı. Güzel değil yani, şu fotoğraf güzel değil makyajlı da makyajsız da. Çok daha güzel fotoğrafları var, Allah aşkına güzel mi bu? Makyajsız da değil, ona rağmen güzel değil! Makyajlı da kabul etsek, makyajsız da kabul etsek ikisinde de kötü yani. Kaşları neredeyse burnuna yapışmış aşağıya doğru, çirkin çıkmış kız. Bu kadar da kötü değil heralde. Bu nedir böyle?” ifadelerine yer verdi.

Seren Serengil’in iki doktorundan açıklama

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler