Kapat

Seren Serengil, sevgilisinden eşcinsel olduğu için ayrıldığı iddialarına yanıt verdi!

Magazin Haberleri
Dedikodu Seren Serengil, sevgilisinden eşcinsel olduğu için ayrıldığı iddialarına yanıt verdi!

Seren Serengil, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı ayrılık açıklamasının ardından sessizliğini bozdu. Serengil’in ayrılık açıklaması yaparken neden belirtmemesinin üzerine medyada gündeme gelen “Sevgilisinden eşcinsel olduğu için ayrıldı” iddialarına yanıt verdi. İşte Seren Serengil’in açıklaması…

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, bir süredir aşk yaşadığı Özay Bakır le ayrıldığını açıklamasının ardından ortaya atılan “Sevgilisi eşcinsel. Bu nedenle ayrıldılar.” iddialarına ateş püskürdü. Sunuculuk yaptığı Duymayan Kalmasın isimli magazin programında konuşan Serengil, Özay Bakır ile yaşadığı aşkın sonlanmasının nedeni hakkında açıklama yaparken zaman zaman gözyaşlarını tutamadı.

İşte Seren Serengil’in Özay Bakır ile ayrılığı ve ortaya atılan eşcinsel iddiaları konusundaki açıklaması…

Ben sosyal medyadan ifşa ettiğim zaman karşı tarafı zor durumda bırakmak istemedim. Onun bir ailesi var onları zor durumda bırakmak istemem. Özay’ın annesinin gözünden akacak bir damla gözyaşı için canımı veririm. Takipçilerimin yazdıkları her şeyi okuyorum, insan bazen sarıl sarmalanmak istiyor bunu uzun zamandır yaşamıyordum. Konuştukça üzülüyorum, konuşmayınca aklıma gelmiyor ama konuşmak zorundayım çünkü Özay hakkında çok çirkin şeyler yazılıyor. Bunun sebebi de aynı mekanda çalıştığı başka bir adamdır. Özay sahneye çıktığında o adam Özay’a çok yakın davranıyordu. Sarılıp ‘aşkım’ diyordu. Ben Özay’ı uyardım. Çok rahatsız oluyordum. ‘Mekandan ayrıl bu kötü bir izlenim, saçma sapan haberler çıkar’ dedim. ‘Ya sen ayrıl ya da, o ayrılsın’ dedim ama olmadı. Bu yazılıp çizilenler iftira. Özay benim erkek arkadaşımdı. Böyle bir şey olsa ilk ben bilirdim. Ayrılık sebebimiz yine o çalıştığı mekanla ilgili ama bu değil. İkimizin arasında ve öyle kalacak. Özay çok iyi çok temiz bir çocuk. Bizde çok güzel bir aşk yaşadık. Ona haksızlık yapılmasın.

Seren Serengil kimdir?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir