Ana SayfaDedikoduSeren Serengil’ in Yeni Aşkı

İlgili Postlar

Seren Serengil’ in Yeni Aşkı

Seren Serengil’ in Yeni Aşkı

 

Seren Serengil’ in yeni sevgilisi Özay Bakır kimdir? Nerelidir?

Özay Bakır kimdir nereli kaç yaşında? Seren Serengil’ in yeni sevgilisi Özay Bakır magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki Seren Serengil’ in sevgilisi Özay Bakır ne iş yapıyor? Özay Bakır ve Seren Serengil ile ilgili tüm bilgiler haberimizde.

Uzun zamadır aradığı aşkı bulamayan Seren Serengil, Özay Bakır ile birlikte. Herkesin merak ettiği ise uzun zamandır kalbi boş olan Seren Serengil’ in gönlünü kime kaptırdığı.

Özay Bakır 2013 yılında çıkardığı single ile magazin dünyasına giriş yaptı. Sanat camiasının yakından tanıdığı Özay Bakır yaklaşık bir yıldır Seren Serengil ile birlikte.

Sanat camiasının yakından tanıdığı Özay Bakır yaklaşık bir yıldır Seren Serengil ile birlikte. Şarkıcılık yapan Özay Bakır başarılı performansıyla dikkat çekiyor.  3 Haziran 1980 tarihin de doğdu. Çeşitli mekanlarda sahne alan genç şarkıcı, 2013 yılında yapmış olduğu kalp isimli single ile ünlenen Özay Bakır’ın Seren Serengil ile yakın zamanda evlenmesi bekleniyor.

Seren Serengil  ise Türk halkının yakından tanığı;  06 Nisan 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seren Serengil, Yeşilçam tarihinin gelmiş geçmiş en komik karakterlerini canlandıran Öztürk Serengil’in kızıdır. Annesi Nevin Teoman ile babasının ayrılığına henüz 4 yaşındayken tanık olan Seren Serengil, annesinin yanında büyümüştür. Çocukluğu Nişantaşı’ nda geçen Serengil, almış olduğu bale ve piyano dersleri ile sanat camiasına girişinin temellerini atmış oldu.

İstanbul Yıldız Koleji’ nde aldığı lisans eğitimini İngiltere ve İsviçre’de tamamlayan Serengil, anneannesinin İtalyan olması sebebiyle farklı kültürlere tanıklık etmiştir. Eğitim konusunda annesi Nevin Teoaman’ın sıkı bir baskısına maruz kalan Serengil, İsviçre’nin Montrö kentinde sadece rahibelerin olduğu bir köyde eğitim almıştır.

İlk albüm çalışmasını ise 1991 yılında “Ayrıldık” ile yapmıştır. Bir sonraki albüm çalışması ise “Ben Adamı Ayrılırken Tanırım” olmuştur.

Serengil hayatı boyunca üç evlilik yaşamıştır. Bunlar;

2000-02: Ozan Kaçmaz

2002-05: Cengiz İmren

2006-10: Musa Aytun

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler