Ana SayfaÜnlülerSeren Serengil 'in Burak Sergen Yorumu Şoke Etti

İlgili Postlar

Seren Serengil ‘in Burak Sergen Yorumu Şoke Etti

Son dönemde Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Haluk karakteri ile izlediğimiz Burak Sergen geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Seren Serengil ‘in Burak Sergen’in rahatsızlığı ile ilgili yaptığı yorum herkesi şaşırttı. Detaylar haberimizin devamında…

Seren Serengil kimdir?

İnsanın Kızı Böyle Olunca

Burak Sergen geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Halen yoğun bakımda tedavisi süren oyuncunun haberini paylaşan bir sayfanın gönderisine Serengil;

“İnsanın böyle kızı olunca..Rol gereği bile olsa dayanamaz insan çok geçmiş olsun.” yorumunda bulundu. Serengil’in bu yorumuna oyuncunun sevenleri “sağlığın şakası olmaz” diyerek tepki gösterdi.

Neyin Kafası?

Seren Serengil ‘in ‘Sadakatsiz’ dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ve Melis Sezen’in fotoğrafına, “Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı… Neyin kafası?” yorumu sosyal medyada alay konusu olmuştu. Dizinin yapım şirketi konuyla ilgili paylaşımda bulunarak Serengil ‘e, göndermede bulundu.

Oyuncu Cansu Dere, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Melis Sezen ile birlikte çekildiği bir kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Dizide birbirine düşman iki kadın rolü canlandıran Dere ve Sezen’in pozuna, sunucu Seren Serengil’den şaşırtan bir yorum gelmişti.

seren-serengil-sadakatsiz

Serengil, Dere’ye “Sen de gözümden düşme istersen… Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı… Neyin kafası?” diyerek sitem etmişti. Ünlü sunucu, daha sonra şu ifadeleri kullanmıştı:

Ona lütfen pay verme, o senin kocanı ayarttı, yuvanı yıktı! Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme. Temiz kadınların yanından değil semtinden bile geçmemeliler, lütfen şununla fotoğraf çektirme. Gece gece beynim yandı. Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını alenileştiriyorsun, biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız.

Alay Konusu Oldu

Seren Serengil’in dizinin karakterleri hakkında gerçekmiş gibi paylaşımlarda bulunması, sosyal medyada alay konusu oldu. Dizinin yapım şirketi de konuyla ilgili açıklamada bulunarak, “Derin ve Asya’nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz ama galiba bunu asla kanıtlayamıyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler