Ana SayfaÜnlülerSeren Serengil, hapse girmeden önce Yaşar İpek'e aşkını ilan etti!

İlgili Postlar

Seren Serengil, hapse girmeden önce Yaşar İpek’e aşkını ilan etti!

Hapse girdi girecek derken, son günlerde sıkıntılı bir süreç geçiren Seren Serengil, sosyal medya hesabından bomba bir itirafta bulundu. “Unutmuşum kadın olduğumu” diyen Serengil, Yaşar İpek’e aşkını ilan etti. Detaylar haberimizde…

Seren Serengil’den aşk itirafı

Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda ünlü şarkıcı Yaşar ipek ile aşk yaşadığı haberleri ile gündeme gelmişti. Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Yaşar İpek’e olan aşkını itiraf etti.

Seren Serengil Yaşar İpek’e aşkını ilan etti

Seren Seren’in sosyal medya hesabından yaptığı aşk itirafı:

“Herkese teşekkür ettim seni unuttum. Erkek olmakla adam olmak o kadar farklı ki bana göre yeri ve zamanı mı dersen tam zamanı. Unutmuşum kaç yıldır sahiplenilmeyi kadın olduğumu hatırlamayı, dayayacağım bir omuz arkamda duracak bir dağ! Benim için savaşacak benimle üzülecek bana laf söyletmeyecek adam gibi adama rastlamayalı ne kadar uzun zaman olmuş. Bugün seni benim hakkımda birilerinin televizyonda atıp tutarken nasıl delirdiğini gördüm. Kaç gündür içeri girmeyeyim diye kaç avukata gidip eşinle dostunla konuşup benim için bir şeyler yapmak için parçalandığını gördüm. Sana ne bir kahve yapmışlığım var, ne vermiş olduğum bir emek. Kötü günümde nasıl iyi geldin başım da biri var hissini hissettirmek, ne kadar güven verici kuvvetli hissettiren bir şeymiş hatırlattın. Kötü günde ne kadar iyi geldin, hoş geldin.”

Seren Serengil kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler