Seren Serengil, Cengiz İmren başkasıyla evliyken evinde mi kaldı? Ünlü isim ifşa etti! - Magazin Haberleri
Kapat

Seren Serengil, Cengiz İmren başkasıyla evliyken evinde mi kaldı? Ünlü isim ifşa etti!

Magazin Haberleri
Dedikodu Seren Serengil, Cengiz İmren başkasıyla evliyken evinde mi kaldı? Ünlü isim ifşa etti!

Sisi’den bomba iddia. Seren Serengil’in, Cengiz İmren başka biri ile evliyken onun evinde kaldığını iddia etti. İddianın detayları, daha da inanılmaz. İşte detaylar…

Seren Serengil hakkında bomba iddia

Bir süredir cezaevinde yatması haberleri ile gündemde olan Seren Serengil hakkında bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Türkiye Basın Birliği ödül törenine katılan Seyhan Soylu, Seren Serengil’in Cengiz İmren’in başka biri ile evli olduğu dönemde evinde kaldığını iddia etti ve iddiasının detaylarını açıkladı.

Seren Serengil, geçmişte evli bir adamla birlikteydi

Seyhan Soylu, Seren Serengil hakkında bomba iddialarını şu şekilde ifade etti: 10 yıl önce, Muazzez Abacı, Nurdan Torun, Kibariye, Gökhan Güney için Cengiz İmren’in evine şarkı seçmeye gittik. O gün sabaha kadar eğlendik şarkılar söyledik herkes albümü için gerekli şarkıları Cengiz İmren’den aldık. Sonra Cengiz İmren ertesi günü kimin kaç tane şarkı alacağını söyledi telefonda manidar bir sesle, kıs kıs gülüyorlardı pek anlayamamıştım durumu aradan 10 dakika sonra Seren Serengil ağladı ‘Sisi biliyor musun ben şu an neredeyim? Ben Cengiz İmren’in evindeyim evi süpürüyorum, temizliyorum, çamaşır yıkıyorum, akşama da yemeğe davet ediyorum. Cengiz İmren ve ikisi bizi yemeğe davet etti… Tabii ki hepimiz şok olduk… Yıllar önce Seren Serengil ile aşk yaşamaya başladığında Cengiz İmren Hollandalı bir kadınla evliydi. Gülben Ergen’e sitem etmesine karşılık, kendisi de geçmişte evli bir adamla birlikteydi.”

Cengiz İmren de doğruladı

Törende Cengiz İmren de vardı. İmren de Seyhan Soylu’nun bu iddiaları doğrulayıp, Seren Serengil ile evli olduğu dönemde Hollandalı eşi ile evli olduğunu açıkladı.

Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda Gülben Ergen’in hakkında aldırdığı konuşmama kararına uymadığı gerekçesi ile üç gün hapis yatmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir