Ana SayfaÜnlülerSeren Seren'den Ahmet Hakan'a beddua: İnşallah sen de hapse girersin!

İlgili Postlar

Seren Seren’den Ahmet Hakan’a beddua: İnşallah sen de hapse girersin!

Seren Serengil’in haberini sunduğu için izleyiciden özür dileyen Ahmet Hakan, Seren Serengil’in hışmına uğradı. Konu hakkında konuşan Serengil, Ahmet Hakan’a “İnşallah 1 saatliğine hapse girersin bakalım aynı şeyi düşünecek misin?” diyerek beddua etti. Seren Serengil’in o açıklamasının detayları haberimizde…

Seren Serengil, Ahmet Hakan’a canlı yayında yanıt verdi

Kanal D ekranlarında ana haber bülteni sunuculuğu yapan ünlü sunucu Ahmet Hakan, önceki gün ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil’in hapisten çıkması ile ilgili haberi sunduktan sonra izleyiciden özür dilemişti. Seren Serengil’den, Ahmet Hakan’a yanıt gecikmedi.

Seren Serengil’den Ahmet Hakan’a beddua: İnşallah içeriye girersin!

Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil, programın canlı yayınında Ahmet Hakan’a beddua etti.

İnşallah düşersin içeriye, haksız yere inşallah 1 saat içeride tutulursun

Seren Serengil, Ahmet Hakan’a ateş püskürüp beddua ederken “Ahmet Hakan’ın gerçekten moralinin bozuk olduğunu düşünüyorum. Hep bir duruştan bahsediyorum ya; bir insan bir davayla alakalı bir şey yazdığı zaman onun arkasında dururken, birdenbire aldığı telefonlarla veya organize işlerle ve özel diyaloglarıyla o fikrinin değişmesini çok anlamsız buluyorum. Bence bir köşe yazarına hiç yakışmıyor. Madem özür dilenecek bir haber olduğunu düşünüyorsun o zaman neden haberine koyup, benim üzerimden reyting yapıyorsun. Tamam son zamanlarda ana haber bülteni reytinglerin çok düşük. Belki buna kullanmak isteyebilirsin ama bence bir köşe yazarının omurgası olmalı. Bir insanın fikri zikri bir kere beyan edilir. Sen her gün farklı bir şey söylüyorsun, anlayamadım ne yapmak istediğini. Cezaevine girmenin nesi şov olabilir… İnşallah düşersin içeriye, haksız yere inşallah 1 saat içeride tutulursun da bakalım aynısını düşünüyor musun? Bu kadar da olmaz.” diye konuştu.

Seren Serengil kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler