Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Serdar Ortaç: "Beraber Yaşlanacağız…"

Serdar Ortaç: “Beraber Yaşlanacağız…”

-

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve sevgilisi şarkıcı Seçil Gür, Sunucu- Yazar Yelda Kırçuval’ın Instagram canlı yayınına konuk oldu. Ünlü popçudan çarpıcı açıklamalar geldi.. İşte Detaylar…Serdar Ortaç: “Beraber Yaşlanacağız…”

Ünlü müzisyenler Gülşen ve Sezen Aksu gibi isimlere benzetilmesiyle ilgili konuşan şarkıcı Seçil Gür, “Gülşen’i çok sever ve kalemini çok başarılı bulurum. Sezen Aksu’ya da benzetilmekten şeref duyuyorum tabii ki. Benim için inanılmaz iyi bir şey. Ama ben devamlı birilerine benzetiliyorum. Nedense Seçil olarak kabul görmedim. Ajda Pekkan’a da çok benzetiliyorum. Bunlar gerçekten güzel isimler. Ama son çıkardığım şarkımı Aleyna Tilki’ye benzetmişler. O bana benzeyebilir doğru ama ben ona benzeyemem.’’ dedi.

Serdar Ortaç kimdir?‘’O Kadar İyi Gidiyor ki Şu An”

Sunucu Yelda Kırçuval’ın ‘’Siz ayrıldıktan sonra Serdar’la bir yayın yapmıştım çok mutsuzdu, karamsardı şimdi ise gözleri ışıldıyor. Evlilik düşünüyor musunuz? Sorusuna Seçil Gür, ‘’O kadar çok seviyorum ki Serdar’ı. O da bunu hissediyor. O da beni seviyor. Evlilikle ilgili konuşmuyoruz ama konuşurken 5 yıl sonramızı birlikte nasıl yaşlanacağımızı düşünüyoruz. Allah nasip etsin tabii ki şu an çok mutluyuz.’’ Şeklinde cevap verirken Serdar Ortaç, ‘’O kadar iyi gidiyor ki şu an. Zamanı gelince otomatik olarak ikimizde aynı anda hissederiz diye düşünüyorum.’’ dedi.

“Seçil’in Hazır Olduğu Gün Tabii ki Evlenmek İsterim”

Hayranları tarafından canlı yayında evlenme teklifi etmesi istenen Serdar Ortaç, ‘’Bence zamanı değil çünkü onun da hazır olduğu günü ben hissederim. Seçil’in hazır olduğu gün tabii ki evlenmek isterim ama özel olmalı bu durum.’’ şeklinde cevap verdi.

“Öldükten Sonra Efsane Olacağım”

Yeni projelerinden de bahseden Seçil Gür, ‘’Ya yaşarken başaracağım ya da öldükten sonra efsane olacağım, buna inanıyorum. Çünkü üretiyorum. 8 adet single parçam var. İçlerinde Serdar’la yapacağımız düetler de var. Şarkıların aranjelerini de Serdar yapacak.’’ dedi. Ayrıca arabesk yapmayı düşündüğünü de belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Aslıhan Karalar

Aslıhan Karalar Setlere Döndü! İşte Sürpriz Projesi

0
Son olarak TRT'deki 'Kuruluş Osman' dizisinde Burçin Hatun karakterine hayat veren Aslıhan Karalar, uzun bir aradan sonra setlere döndü. İşte yeni projesi...Aslıhan Karalar kimdir?Güzel...

Müslüm Gürses vefatının 8. yılında anıldı

Defne Samyeli: Hiçbir zaman karışmadım