Ana SayfaDedikoduSeray Sever'den Pınar Altuğ İtirafı

İlgili Postlar

Seray Sever’den Pınar Altuğ İtirafı

Kendisinden 10 yaş küçük Eray Sünbül (39) ile mutlu bir evlilik sürdüren Seray Sever, aralarındaki yaş farkı çok konuşulan oyuncu çift Yağmur Atacan-Pınar Altuğ hakkında dikkat çeken sözlerini yıllar sonra açıkladı. ‘2. Sayfa’nın canlı yayın konuğu olan ünlü sunucu, Pınar Altuğ’a takılmasına dair “Büyük konuştum” itirafıyla adından söz ettirdi. Seray Sever’den Pınar Altuğ itirafı geldi. İşte o itiraf;

“Gidersem Babama Kalırsam Çocuklarıma”

Sever, “Zor bir süreç oldu. Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operasyonum 3.5 saat sürdü. Ameliyathaneye girerken bütün riskleri bilmiyordum. Çok kalabalık bir doktor ekibi vardı. Operasyon öncesi bir adak adadım ama sonrasında tamamen bir teslimiyete girdim” diyen Sever, “Hastaneye gittiğimde 25 kişilik ekip beni bekliyordu. İlk önce kendim için bir adak diledim, adağa çok inanıyorum. Sonra boş verdim, tamamen teslim oldum. ‘Gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına’ dedim” ifadelerini kullanmıştı.

Doğuma kısa bir süre kalan babasını kaybeden Seray Sever, “Yıkıldığım anlarda çocuklar daha çok hareketlendi. Babamı yoğun bakıma yatırdığım gün, kızlarım ilk tekmelerini attılar” şeklinde konuşmuştu.

“Keşke Babam Olsaydı”

Birkaç ay önce eşi ve kızlarıyla objektif karşısına geçen Seray Sever, bu kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Doğum yapmadan kısa bir süre önce kaybettiği babasını unutmayan ünlü sunucunun paylaşımına düştüğü not herkesi duygulandırmıştı. Sever, gönderisine; şu notu düşmüştü:

Hayat su gibi akıp, geçiyor. Bizi mutlu eden anlar ne kadar kıymetli… Bebeklerle paylaştığım bu fotoğraflarda keşke canım babam da olsaydı, böyle eksik hissetmezdim. Yine de sağlıkla, mutlulukla sevdiklerimizle aldığımız her saniyeye şükürler olsun. Allah kalanlara uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Yavrularımızı bize, bizleri de yavrularımıza bağışlasın inşallah.

Yıllar Sonra İtiraf Etti

Seray Sever, bugün ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Ünlü çiftlerin aralarındaki yaş farklarının konuşulduğu programda Seray Sever, Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın evliliği hakkında yıllar önce yaptığı espriyi anlattı.

Seray Sever’den Pınar Altuğ İtirafı

“Pınar’a güldüm başıma geldi” diyen Seray Sever, “Talk show yapıyordum o dönem ve Behzat (Uygur) konuğumdu. ‘Ay dikkat et, Pınar size gelince oğlanı sakla’ diye bir espri yaptım. Herhangi bir kötü niyetim yoktu. Büyük konuştum, genç koca aldım. Arada büyük konuşmalar çok iyi oluyor” ifadelerini kullandı.

Seray Sever, çok konuşulan sözlerine şöyle devam etti:

Pınar benim yaptığım espriyi duyuyor. Manşet oluyor… Pınar bir ara bana bozuldu. Ben de ‘Bu Talk Show, espri yanlış anlama’ dedim. Yıllar sonra aynı şey benim başıma geldi. Kocasıyla çok mutlu, çocukları çok güzel…”

Seray Sever Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler