teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduSeray Sever'den Kızlarıyla Yeni Paylaşım

İlgili Postlar

Seray Sever’den Kızlarıyla Yeni Paylaşım

19 Nisan 2022 tarihinde ikiz kızları Sofia ve Alya’yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Seray Sever’den kızlarıyla yeni paylaşım geldi. Ünlü sunucu şimdilerde tüm vaktini ailesi ve minik kızlarıyla geçiyor. Zaman zaman ikizleriyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan Sever, “Benim için dünyanın en büyük nimetleri canım bebeklerim” sözleriyle bu karelere yenilerini ekledi.

Çiçeği Burnunda Anne Seray Sever Zor Günlerini Gözyaşları İçinde Anlattı…

Tv8 ‘de ekranlarında sevilerek izlenilen 2. Sayfa programına konuk olan Seray Sever, son zamanlarda başından geçen zor günlerini anlatırken adeta gözyaşlarına boğuldu.

’10 Ünite Kan Aldım.’

“Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operayonum çok meşakatli idi. Başka ellerde olsam çıkamayabilirdim. Benim kendimle alakalı sorunlar… 3,5 saat sürdü operasyon. Çocukları hızlıca alıp ondan sonra beni toparlamaya başladılar. 10 ünite kan aldım…..

…..Ameliyathaneye girerken bu kadarını bilmiyordum. Hastaneye gitmeden iki kalça kemiğimin yanlara doğru açıldığını gördüm. Sabah 05.00’te hastanedeydim….”

“Gidersem Babamın Yanına, Kalırsam Çocuklarımın Yanına…’

“Doktor ‘Seray hastaneye gelsin, sakın bir şey yemesin’ diyor. ben ‘Hayır çocukları Boğa Burcu yapacağım, yarın gideceğim hastaneye’ diyorum…..

…..İçeride 20-25 kişi vardı. En büyük ameliyathanedeydik. Önce ‘Buradan sağ salim çıkarsam çocuklarımla bir adak adayayım’ dedim. Sonra ‘Tamamen tesimiyetteyim, gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına…’ diye düşündüm…”

‘Kimse Umudunu Kaybetmesin.’

“Bana ‘çocuğun olmaz’ demediler ama söyledikleri arkadaşlarım var. Ben sekiz kere denedim. 40 yaşındaki insana da bunu söylüyorlar. Kimse umudunu kaybetmesin. Yeter ki doğru insanlar olsun…..

…..İnancımı yitirebilirdim. Annem 48 yaşında doğal hamile kalmış. Ona çok inanıyordum. Ben de 48 yaşında hamile kaldım.”

‘Bir Daire Parasından Çok Daha Fazlasını Harcadım.’

“O süreçte manevi olarak yıpranıyorsun, maddi olarak da öyle böyle değil… Bu iş ticarete dönmüş. Tüp bebek tedavisi için bir daire parasından çok daha fazlasını harcadım…….

……En üzüntülü anlarımda çocuklar karnımda daha çok hareketlendiler. Babamı hastaneye yatırdığım gün çocuklar ilk tekmelerini attılar.”

‘El salladık Ve Babam Gitti’

“Biz çıkmaya hazırlanıyorduk, babam entübe oldu. Hiçbir şey anlamadık. Babamı maskeli haliyle gördüm. El salladık. ‘Babacığım bekliyoruz’ dedim. Gitti….”

Seray Sever Kimdir?

Seray Sever’den Kızlarıyla Yeni Paylaşım

Şimdilerde ikiz kızlarının bakımıyla ilgilenen Seray Sever, bebekleriyle objektif karşısına geçti. Kızlarını süsleyip poz veren ünlü isim, paylaşımına; “Benim için dünyanın en büyük nimetleri canım bebeklerim. Allah isteyen herkese nasip etsin. Çocuklarımızın bahtları güzel olsun, Allah iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin. Canımdan öte canlarım Sofia ve Alya, ne iyi ettiniz de geldiniz. Bana bu büyük mutluluğu bahşettiniz Allah’ımın izniyle” notunu düştü.

49 yaşında annelik duygusunu tadan Sever’in paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Maşallah”, “Çok güzel çok” gibi yorumlar geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler