Magazin Haberleri » Dedikodu » Selen Soyder’den Can Yaman’a Gönderme!
Selen Soyder'den Can Yaman'a Gönderme!
Selen Soyder'den Can Yaman'a Gönderme!

Selen Soyder’den Can Yaman’a Gönderme!

Güzel oyuncu Selen Soyder eski rol arkadaşı Can Yaman’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara tepkisini sosyal medya hesabından açıklama yaparak gösterdi.


Can Yaman’dan Şok Açıklamalar!

Yakışıklı oyuncu Can Yaman bir röportajında aynı dizide rol aldığı oyuncu arkadaşı Selen Soyder’e şu sözleri söyledi: Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı” dedi

Bardak Fırlatan Can Yaman’ın Davası Sonuçlandı!


Selen’den Yanıt Gecikmedi!

Eski rol arkadaşı Can Yaman’ın sözlerine ilk tepki Berrak Tüzünataç’tan geldi. Ve Can Yaman’ı eleştirmişti. Selen Soyder de yaptığı bir paylaşımla Yaman’a olan tepkisini ortaya koydu. Soyder, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına: “Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük snop bir kadınım falan filan” notunu düştü. Ancak Soyder daha sonra bu paylaşımını kaldırdı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Anıl İlter Operasyon

Anıl İlter Operasyon Geçirdi..

Sen Çal Kapımı dizisiyle ekrana gelen yakışıklı oyuncu Anıl İlter’in, hayranlarını korku sardı. Geçtiğimiz gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir