Magazin Haberleri » Kimdir » Selda Aktuna Kimdir?
Selda Aktuna

Selda Aktuna Kimdir?

Asli İslamoğlu Agent & Management ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdüren başarılı isim Selda Aktuna kimdir? Selda Aktuna kaç yaşında ? Selda Aktuna diziler nelerdir? Selda Aktuna filmleri nelerdir? Selda Aktuna aslen nereli? Selda Aktuna hangi burç? Selda Aktuna hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


9 Ağustos Doğumlu Ünlüler

Selda Aktuna Kaç Yaşında? Selda Aktuna Aslen Nereli? Selda Aktuna Hangi Burç?

Başarılı oyuncu Selda Aktuna, 9 ağustos 1967 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu Aslan burcudur.

Aslan Burcu Ünlüler 

Selda Aktuna Kimdir?

Selda Aktuna, 9 Ağustos 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Görümce adlı sinema filmi ile yaşayan Selda Aktuna, Sinema ve dizi çalışmaları dışında birçok reklam filminde yer almıştır. Selda Aktuna, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çocuk dizisinde Melek karakterine hayat vermektedir. 2019 yılında Araf 3: Cinler Kitabı isimli sinema filminde Anne Nihal karakterini canlandırmıştır. Asli İslamoğlu Agent & Management ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdüren başarılı isim sinema ve dizi dışında bir çok reklam filminde yer almıştır.


Selda Aktuna’nın Rol Aldığı Diziler

  • 2017 – Kalp Atışı
  • 2018 – Şahsiyet
  • 2019 – Çocuk

Selda Aktuna’nın Rol Aldığı Sinema Filmleri

  • 2016 – Görümce Deniz
  • 2019 – Kusursuz Cinayet
  • 2019 – Araf 3: Cinler Kitabi
  • 2019 – Çocuk
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Muzaffer Yıldırım Kimdir?

Muzaffer Yıldırım Kimdir? Muzaffer Yıldırım kaç yaşında? Muzaffer Yıldırım aslen nereli? Muzaffer Yıldırım hangi burç? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir