Ana SayfaDedikoduSelahattin Paşalı ve Lara Tümer'den Aile Pozu

İlgili Postlar

Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’den Aile Pozu

Selahattin Paşalı ile Lara Tümer, uzun yıllardır devam eden mutlu birlikteliklerini geçtiğimiz nisan ayında evlilikle taçlandırmıştı. Gözlerden uzak bir yaşam süren ünlü çift, 2022’nin Temmuz ayında da kızları Pera’yı kucaklarına almıştı. Şimdilerde anne-baba olmanın tadını çıkaran ikiliden Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’den aile pozu geldi.

“Bir Ömür Benim Aşklarım”

Son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrol oynayan Selahattin Paşalı, oyunculuk performansıyla olduğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. İki yıldır aşk yaşayan Paşalı ve sevgilisi Tümer, bebek bekledikleri iddialarıyla gündeme gelmiş ve konuyla ilgili sessizliklerini korumuştu. Çıkan haberlerden günler sonra Tümer, paylaştığı kare ile hamile olduğunu duyurmuştu. Lara Tümer, Paşalı’nın elinin göbeğinde olduğu bir pozu paylaşmış ve “Bir ömür benim aşklarım” notunu düşmüştü.

Evlendiler

Heyecanları günden güne büyüyen ünlü çift, geçtiğimiz nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikahından fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıştı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan bazılarını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini “Love (aşk)” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Lara Tümer Doğum Yaptı

Tüm bu yaşananların ardından Paşalı çiftinden güzel haber geldi. Oyuncu Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in kızları 1 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya geldi. Lara Tümer, doğumdan paylaştığı karelere, “İsmimizi anne-baba olarak değiştirdik. Ailemize hoş geldin Pera’m. Seni seviyoruz” notunu düştü.

Lara Tümer Paşalı’nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Hayırlı olsun”, “Sağlıkla büyüsün” gibi yorumlar yağdı.

Lara Tümer’den Selahattin Paşalı Açıklaması

Uzun yıllardır aşk yaşayan ikiliden Lara Tümer, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Tümer, “Eşinizle nasıl tanıştınız?” sorusuna da cevap verdi.

Paşalı ile aynı sınıfta oyunculuk eğitimi aldığını söyleyen Tümer şunları söyledi:

2014 veya 2015 yılıydı, ben oyunculuk eğitimi alıyordum. Selahattin ile de bir dönem aynı sınıfa denk geldik. Selahattin’i gördüğüm an ben bittim! O zaman dedim ki ‘ben bu çocukla evleneceğim’

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler