Ana SayfaDedikoduSeda Sayan, sevgilisi Erkan Çelik'le ayrıldığını açıkladı!

İlgili Postlar

Seda Sayan, sevgilisi Erkan Çelik’le ayrıldığını açıkladı!

Ünlü sanatçı Seda Sayan, son günlerde ortaya çıkan Erkan Çelik ile ayrıldıkları yönündeki haberler hakkında açıklama yaptı. Sayan, “Maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bundan sonra dostluğumuz bakidir.” diyerek Erkan Çelik ile ayrıldığını açıkladı. Seda Sayan’ın açıklamaları haberimizde…

Son günlerde ayrılık haberleri ile gündemde olan ünlü sanatçı seda Sayan, ayrılık konusunda bir açıklama yaptı. Altı yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik ile yoğun iş hayatı ve geçen zamanın ilişkiyi tükettiğini, bu nedenle ayrılık kararı aldıklarını ifade ettiği yazılı açıklamayı basın merkezlerine gönderdi. Sayan, Çelik ile altı yıllı birlikteliklerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Seda Sayan’ın basın merkezlerine göndererek ayrılık haberini duyurduğu yazılı açıklaması…

Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik.

Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir.

Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz.

Seda Sayan kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler