Ana SayfaÜnlülerSeda Sayan Geri Adım Attı "Yanlış Açıklama Yaptım" Dedi

İlgili Postlar

Seda Sayan Geri Adım Attı “Yanlış Açıklama Yaptım” Dedi

Geçtiğimiz gün Seda Sayan Mehmet Ali Erbil hakkında evde çalışan hizmetliye tecavüz etti iddiasında bulunmuştu. Bunun üzerine Erbil sosyal medya hesabından iddiaları reddetmişti. Sayan yeni bir açıklama yaptı ve “Yanlış açıklama yaptım” dedi. Detaylar haberimizin devamında…

İftira Değil Yanlış Açıklama

Mehmet Ali Erbil, geçmişi kirli yorumunda bulunduğu Seda Sayan’dan sosyal medya hesabı üzerinden özür diledi. Ünlü şovmen “Seda benim canımdır, kardeşimdir; oğlu oğlumdur, o da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım, özür diliyorum Seda’dan da Oğulcan’dan da…

Aramıza kimse giremez, girmesin” Seda Sayan sayfasında paylaşarak, Mehmet Ali Erbil’in zeytin dalını kabul etti.

Sayan ise sosyal medya hesabından “Şahsıma yapılan ağır hakaretlerden sonra öfkeyle ayrılık sebebi olan aldatmayı tecavüz diye yanlış dile getirdim. İftira değil yanlış açıklama oldu.” sözleri ile açıklama yaptı.

Neler Olmuştu?

Mehmet Ali Erbil bir zamanlar yakın olduğu Seda Sayan ile söz düellosu devam ediyor. Şu sıralar Çarkıfelek programı ile ekranlara dönmeye hazırlanan Erbil Seda Sayan hakkında “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” demişti.

Mehmet Ali Erbil’in sonrasında ise Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar” sözünü Instagram’da paylaştı. Erbil’in bu paylaşımının ardından Sayan ise; “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” sözleriyle karşılık verdi.

Geçmişi Kirli Olan Sensin

Sayan, sonrasında ise Erbil hakkında şok bir iddia ortaya attı. Sayan Mehmet Ali Erbil’in çalışanına tecavüz ettiğini ileri sürerek “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır. Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin. Dua et çocuklarının hatırına. Allah’tan af dile benden değil” dedi.

Mehmet Ali Erbil “Benim Alnım Ak”

Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler