Ana SayfaDedikoduSeçil Gür Depresyonda

İlgili Postlar

Seçil Gür Depresyonda

Şarkıcı Seçil Gür’ün Serdar Ortaç’la birlikteliği Haziran 2021’de sona ermişti. Ortaç, Seçil Gür’le ayrılığı hakkında, “Keşke bitmesine izin vermeseydim. 10 numara bir kızdı. Kusursuz bir insandı” açıklamasını yapmıştı. Önceki gün konser veren Seçil Gür depresyonda olduğunu itiraf etti. İşte Gür’ün o açıklamaları;

“Serdar Zevkli Adam”

Sürekli Serdar Ortaç’ın eski eşine benzetilen Gür;

“Sarışınların kaderi. İkimiz de güzel kadınız, Serdar da zevkli adam. Dış görünüşle ilgilenen bir insan değilim… Eski eşi hakkında hiç konuşmadık. Sadece nafaka davası döneminde konuşmalarımız oldu. Onun haricinde konuşmadık, bana ne!” açıklamasını yapmış ve şu sözlerle devam etmişti;

“Serdar çok zor günler geçirdi. İkimiz de maddi manevi zorlandık. Aramızda yemekten başka maddi manevi hiçbir katkımız olmadı. Kimin kartında para varsa yemeği o ısmarlıyordu. 1.5 yıl birbirimize yol arkadaşlığı yaptık”

Sitem Eden Serdar Ortaç’a Chloe’den Şoke Eden Cevap…

Serdar Ortaç: Annem Esmerlerden Şaşma Demişti

Pandemi döneminin bıkkınlığını konserlerle atan Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da lüks bir otelde sevenleriyle buluşmuştu. Kalabalık bir izleyicinin karşısına çıkan şarkıcı, geceye nostaljik bir başlangıç yaparak ‘Karabiberim’ şarkısıyla başlamıştı.. Sahnede kaldığı süre boyunca konuklarıyla sohbet eden ünlü şarkıcı özel hayatına da gönderme yapmaktan çekinmemişti.

Sarışın izleyicilerine sürekli “Abla” diyerek takılan Serdar Ortaç “Annem esmerlerden uzak dur demişti” sözleriyle eski eşi ve sevgilisine gönderme yapmıştı.

Serdar Ortaç kimdir?

Seçil Gür’den Serdar Ortaç’a Yanıt

Seçil Gür sahnede kendisine gönderme yapan Serdar Ortaç’a şu sözlerle yanıt verdi;

“Serdar’ın sahne repliğidir. Hemen her konserinde bunu söyler. Ne bana ne de eski eşine (Chloe Loughnan) bir gönderme değil. Üzerime alınmıyorum kesinlikle, orada Serdar sahne şovu yapıyor”

Bu açıklamaya ek olarak Gür, Ortaç’la duygusal anlamda yeniden ilişki yaşamalarının bir daha mümkün olmadığını ama profesyonel olarak müzikal bir çalışmalarının olabileceğini de dile getirdi.

Çok Heyecanlı

Seçil Gür, önceki gün Osmanlı döneminin önemli devlet adamı İsmail Zühtü Paşa’nın 150 yıllık tarihi hamamı içinde açılan bir eğlence mekanında sahne aldı. Çok heyecanlı olduğunu belirten Seçil Gür, “Hamam kültürüm pek yok. Maalesef buharda duramıyorum. Ama hamamı severim. Kubbesi, mermerleri ve kurnalarıyla tarihi hissiyatı yansıtan bu mekânda sahne almak çok keyif verici” diye konuştu.

Seçil Gür Depresyonda

Yeni projelerini soran gazetecilere Gür, “Bu aralar depresyondayım. Spora, doğaya yöneldim. Biraz kendimi iyileştireyim yeni projeler olacak” diyerek cevap verdi.

Ünlü piyanist Fazıl Say, eşi Ece Dağıstan ile el ele adliyeye giderek boşanması hakkında ise Gür, “Keşke ayrılıklar kötü olmasa ama hangi ayrılık iyi ki. Bu duruma Fazıl Say ve ayrıldığı eşi inanılmaz güzel bir örnek oldu. Ben yapabilir miydim bilmiyorum. Ben de ayrılıklarımda biraz zaman geçtikten sonra arkadaş kalabiliyorum. Çünkü neden ayrıldığımı unutuyorum Hiç kinci bir yapım yok” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler