Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Şaşmaz: “Filiz Aker bir gün başımı belaya sokacak!” Demiş.

Şaşmaz: “Filiz Aker bir gün başımı belaya sokacak!” Demiş.

-

Dün akşam saatlerinde otel odasında öldürülmüş olan Vatan Şaşmaz hakkında, ölüm nedeniyle ilgili olarak organizatör Nedim Delibaş’tan çarpıcı bir iddia geldi.

Vatan Şaşmaz’la birçok organizasyonda birlikte çalışan Nedim Delibaş, Şaşmaz’ın öldürülmesine ilişkin en önemli iddia da bulundu. Delibaş; ünlü sunucunun, Filiz Aker hakkında “Başımı belaya sokacak” dediğini iddia etti.

Filiz Aker, Vatan’ı evlendikten sonra da rahatsız etmiş

Vatan Şaşmaz cinayetinde birçok iddia art arda gelmeye devam ediyor. CNN Türk’te canlı yayında önemli açıklamalara bulunan Delibaş, “Sanıyorum 2015’ten önce bununla bir gönül birlikteliği vardı. Evlendikten sonra Vatan’ı sürekli rahatsız ediyordu. Bir gün sert bir telefon görüşmesi yaptı. Vatan nedir dedim, ‘Ağabey sorma bu kadın benim başımı belaya sokacak’ dedi. Bu kadın Vatan’ı rahatsız ediyordu” açıklamasında bulundu. Vatan’ın tüm ısrarlarına rağmen, Filiz Aker’in eski ilişkilerine devam etmek istemesi de açıklamalar arasında yer alıyor.

Başarılı sunucunun cinayetiyle ilgili iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

 

 

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!...

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!…

0
Son dönemlerde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı İrem Derici, önümüzdeki hafta 28 Eylül Salı akşamı ilk kez Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak....
"Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?"

“Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?”

Duygu Güneş' ten Manidar Gönderme

Şarkıcı Duygu Güneş’ ten Manidar Gönderme…