Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Dünya Şarkıcı Hatice ’ye Ahlaksız Teklif! 100.000 Dolar Karşılığında 2 Gün Boyunca…

Şarkıcı Hatice ’ye Ahlaksız Teklif! 100.000 Dolar Karşılığında 2 Gün Boyunca…

-

Son günlerde adından sıkça bahsettiren Ankaralı Hatice, kendisine Dubaili birisi tarafından yapılan ahlaksız teklifi anlattı.

Geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s de arkadaşları ile görüntülenen Ankaralı Hatice, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Kürk bana eski sevgilimden kaldı, her yeri gerçek değil sanırım. Hayvan severler kızmasın lütfen.” Diyerek hayvan severlerin kürkünü yanlış anlamasının önüne geçti.

 

Şarkıcı Hatice

Ahlaksız Teklif Alan Bir Sürü Kişi Var!

Son günlerde sıkça sosyal medya üzerinden ahlaksız teklifler alan ünlülerin olduğunu ve bu kişilerin arasında kendisinin de olduğunu belirten Hatice, “Bir sürü mesaj yazanlar var” diyerek kendisinin de ahlaksız teklifler aldığını belirtti.

 

Şarkıcı Hatice

2 Gün İçin 100.000 Dolar Teklif Etti!

Dubaili bir iş adamından aldığı 100.000 dolarlık ahlaksız teklifi anlatan Hatice, “İki gün buyurun misafirim olun” diyen Dubaili iş adamının bu teklifini geri çevirmiş.

Şarkıcı Hatice

Sosyal medya üzerinden sürekli isim değiştirerek tekrar teklifte bulunan sapıkların da olduğunu belirten Ankaralı Hatice, “Devam ederlerse yakında ifşa edeceğim” dedi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Fahriye Evcen ve Karan'a Beğeni Yağdı

Fahriye Evcen ve Karan’a Beğeni Yağdı

0
Bodrum'da tatil yapan Fahriye Evcen oğlu Karan ile verdiği tatil pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Fahriye Evcen ve Karan'a beğeni yağdı. İşte o fotoğraf; Fahriye Evcen’in...
Ezgi Mola: Yiyin Gari

Ezgi Mola: Yiyin Gari

Ebru Şallı Sosyal Medyayı Salladı