Ana SayfaÜnlülerŞarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi...

İlgili Postlar

Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi…

Uzun bir dönemdir yaşamını Marmaris’te sürdüren sanatçı Gökçe, ülkede felakete dönüşen yangınların sonrasında sosyal medya sayfasından hüngür hüngür ağlayarak kullanıcılardan yardım istedi. Ünlü şarkıcı, “Çantalarımızı hazırladık bekliyoruz” derken Marmaris’ teki devam eden yangınların kontrol altına alınamadığını da belirtti. Acı Detaylar Haberimizde…

Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi…

Türkiye’ nin pek çok bölgesinde devam eden orman yangınlar sebebiyle çok fazla yerleşim yeri, insan ve hayvan zarar gördü. Marmaris’ te yaşayan şarkıcı Gökçe’ de kontrol edilemeyen yangınlardan dolayı sosyal medya sayfasından ard arda paylaşımlar da bulunarak takipçilerinden yardım çağrısında bulundu.

“Yangın Bazı Yerlerde İki, Üç, Dört Katına Çıkmış Durumda..”

Kendisini videoya alarak yaşadığı durumu aktaran güzel şarkıcı, anlatırken kendini tutamadı. Zor durumda kaldıklarını hatta çokda korktuklarını söyleyen şarkıcı Gökçe, şu acı ifadeleri kullandı; “Herkese çok teşekkür ederim merak ediyorsunuz soruyorsunuz… Morallerimiz çok bozuk elimizden hiçbir şey gelmiyor. Yangın bazı yerlerde iki katına, üç, dört katına çıkmış durumda…”

“Çantalarımızı Hazırladık Bekliyoruz.”

“Komşu ülkelerde de yangınlar başladı. Onlar da yardım edemeyecek! Ne yapacağımızı şaşırdık. Mahallenin etrafındaki orman alanları korkunç bir şekilde yanıyor. Köyler zaten yandı. Bizler çantalarımızı hazırladık bekliyoruz. İnanılmaz bir sıcak var ve elimizden hiçbir şey gelmiyor, yapacağımız hiçbir şey yok üzülmekten başka. Çaresiz kaldık. Bütün Marmaris şu anda yok oluyor, bitiyor ve biz çaresiziz.”

“Evlerimize Ne Zaman Gelecek? Diye Bekliyoruz.”

“Evlerimize ne zaman gelecek? diye bekliyoruz. Gece gelecek mi diye uyumuyoruz. Çantalarımız hazır hayvanlarımızı alıp kaçmaktan başka hiçbir şey gelmeyecek elimizden. Ne zaman sönecek bilmiyorum, hiç sönecek gibi görünmüyor. Müdahalelere rağmen sönmüyor. Lütfen işi olmayanlar trafiğe çıkmasın. Arabalarınızla dışarı çıkmayın.”

“Fidan Paylaşmak Yerine Seferberlik Paylaşın Yalvarırım Bitti Buralar”

“Marmaris diye bir yer kalmayacak. Yangın daha da büyüyor, Allah aşkına bırakın fidan seferberliğini yardım edin bize. Yangının sönmesine ihtiyaç var fidana değil! Sesimiz olun burası yok oluyor anlamıyor musunuz? Fidan paylaşmak yerine seferberlik paylaşın yalvarırım bitti buralar diyorum.”

Gökçe Kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler