Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerSadakatsiz Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Sadakatsiz Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 45. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ali, annesinin evine gitmemekte ısrar ediyor. Volkan, Asya’nın evine yerleştirdiği kamerayla onu izlemeye devam ediyor. Ali, Selen’in kuzenin ısrarıyla dışarı çıkıyor ve onunla arabaya biniyor. Kaza geçiren Ali, hastaneye kaldırılıyor. Ali, ölüm kalım savaşı veriyor. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çarşamba Dizileri 2021

Sadakatsiz Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Sadakatsiz dizisi, yılbaşı dolayısıyla yayınına bir hafta ara verdi. Dizi yeni bölümüyle, 11 ocak 2022 salı günü yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

SADAKATSİZ 45. BÖLÜM ÖZETİ! 

Asya, Ali’nin evi terk edip babasının yanına gittiğini öğrenince Volkan’ı arar. Oda, Ali’nin onun Aras’tan ayrılmadığı sürece onun yanına dönmeyeceğini ima ederek konuşur. Asya ise, Aras’tan ayrılmayacağını oğlunun bu duruma alışacağını söyler. Haluk, Gönül’ün akıl vermesiyle Aras’ı yanına görüşmek için çağırır.

Aras, Haluk’un yangın gecesiyle ilgili kendisiyle görüşeceğini düşünüp onunla görüşmeye gider. Ama onun kendisini okula oyun programı hakkında konuşma yapmasını istediğini öğrenince çok şaşırır. Kadir’e, hemen o yangınla ilgili derinlemesine bir araştırma yapmasını ister.

Derya, Bahar’la konuşur ve bebeğini aldırması için bir kaç gün içinde karar vermesini, yoksa hayatının tehlikeye gireceğini söyler. Ama Bahar, bebeğini aldırmak istemez. Melih’le de konuşup ona kararının kesin olduğunu söyler.

Aras, okula konferans vermek için gittiğinde Ali arkadaşlarıyla kavga eder. Volkan ile Asya, gidip okul müdürüyle konuşur. Ali, annesinin yüzüne bile bakmadan babasıyla gider. Asya, yılbaşı öncesi Ali’ye hediyesini vermek için gider. Ama Ali, annesinin hediyesini kabul etmez.

Volkan ile Derin’in boşanma davasının günü gelir. Haluk, mahkeme öncesi Derin’e boşandıktan sonra kızını da alıp evine dönmesini ister. Derin, mahkemede Volkan’dan boşanmak istemediğini söyler. Mahkeme, ileri bir tarihe ertelenir.

Asya, yeni yıl için arkadaşlarıyla program yapar. Ali, babasına Demir’lerin evine gideceğini onunla birlikte yılbaşını geçireceğini söyler. Volkan, yalnız kalır. Arkadaşları Derya’yı ve Bahar’ı arar. Onların Asya ile birlikte program yaptıklarını öğrenir. Sonra Selçuk’u arar. Onunda Nil’le birlikte Asya’larla olacağını öğrenince yalnız kalır.

Demir ile Ali, gece dışarı çıkmak ister. Derin, Volkan’ın yalnız olduğunu öğrenince onları arkadaşlarının yanına bırakacağını söyleyip sofradan kalkar. Ali ile Demir, Selen’in kuzeniyle buluşur. Onun ısrarıyla Ali, başkasının arabasının direksiyonuna geçer. Henüz ehliyeti bile olmayan Ali, kaza geçirir.

Derin, Volkan’ı Asya’nın evinin camının önünde Asya ile Aras’ı izlerken bulur. Tam yeni yıla girildiği dakikalarda Ali’nin kaza geçirdiği haberi gelir.

Sadakatsiz 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Ölüm Kalım Savaşı Veriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

0
Şuanda aynı tiyatro oyununda oynyan Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü "Rahat ve uyumlu bir ikili olduk." dedi. İşte ünlü oyuncuların o açıklaması; Daha önce de...