Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Sadakatsiz Dizisinin Turgay'ı Kenan Ece'den Samimi İtiraflar

Sadakatsiz Dizisinin Turgay’ı Kenan Ece’den Samimi İtiraflar

-

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Turgay karakteri ile beğenileri toplayan Kenan Ece verdiği bir röportajda samimi itiraflarda bulundu. Röportajın detayları haberimizin devamında…

Kenan Ece Kimdir?

Hepimiz için Zor Bir Dönem

Çekimler nasıl gidiyor? Özellikle pandemi döneminde hastanede çekim yapmanın zorlukları neler, nasıl önlemler alıyorsunuz?

Çekim olmadığında sette her daim maske takıyorum. Kostüm ve saç-makyaj bittikten sonra seti arabamda bekliyorum. Sürekli kolonya ve dezenfektan kullanıyorum. Hepimiz için zor bir dönem.

Turgay karakterini sizden dinleyebilir miyiz?

Geçmişe dair yaraları olan bir karakter.

Turgay Olgun Bir Adam

Sizin için Turgay nasıl biri? Asya ile ilişkisine, dizinin ilerleyen bölümlerine dair ipuçları da verirsiniz belki…

Turgay genel olarak olgun bir adam. Eşini ve çocuğunu kaybetmek herhalde bir insanın yaşayabileceği en büyük acılardan. Turgay bir şekilde hayata tutunmayı başarmış, mesleğinin de verdiği anlayışla yaşamaya devam ediyor. Yaşadığı acı bütün çelişkilerini yok etmiş, neticede hayatta korkacak bir şeyi kalmamış. Kendinden emin, duyarlı, dinlemeyi ve empati kurmayı bilen bir insan. İyi bir dost ve belki de… Bakalım, ben de bilmiyorum Asya’yla ilişkileri nasıl ilerleyecek…

Kenan Ece ile Canan Ergüder halk plajında görüntülendi

“Sadakatsiz”in bu kadar sevilmesini neye bağlıyorsunuz?

Kadınlar kadar erkeklerin de sevdiği bir dizi, bu anlamda bir misyonu da olduğuna inanıyorum. Kadın-erkek ilişkilerini farklı bir bakış açısıyla anlatan bir dizi “Sadakatsiz”. Evlilik içi sorunlar, boşanmalar, bütün bunların çocuklar üzerindeki etkileri, hem kadınları hem de erkekleri ilgilendiren, hayatın içinde konular.

Herkesin Psikolojisi Bozuldu

“Sadakatsiz”, güçlü kadın karakterleriyle öne çıkan bir iş. Bu sezon için genel anlamda kadın karakterlerin güçlendiğini söylemek mümkün. Bu konuda neler söylemek istersiniz?

Kabul görmüş kalıpların dışında farklı hayatlar yaşayan kadınların ve erkeklerin dizilerde ve filmlerde temsil edilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum.

Bu yıl ekranda en fazla gördüğümüz meslek grubu terapistler oldu. Sizce bu karakterlerin artışının bir sebebi var mı?

İnsanların hayatlarını anlamlandırmak için bir otorite figürüne ihtiyaç duydukları bir dönemden geçiyor olabiliriz. Pandemiyle birlikte herkesin psikolojisi bozuldu. İnsanlar hem kendileri hem de çevreleriyle ilgili sorulara cevap verebilecek birilerine ihtiyaç duyuyor olabilirler. Dizilerdeki terapist karakterler de bunun bir yansıması olabilir.

Eşimi Sık Göremiyorum

Oyuncu Canan Ergüder ile evlisiniz. Meslektaşınızla evlenmiş olmanın eve yansımaları nasıl oluyor?

Bazen yoğunluktan eşimi arzu ettiğim sıklıkta göremiyorum. Neyse ki bizim işlerimiz proje bazlı ve sürekli aynı tempoda devam etmiyor. Oyuncu, oyuncunun derdinden anlıyor, bu da önemli.

Baba olmak nasıl bir duygu? Ebeveyn olmanın getirdiği sorumluluk, hayata bakışınızı nasıl etkiledi?

Çocuk sahibi olmak insanın hayatını temelden değiştiriyor. Hayatın merkezi çocuk oluyor, her şey onun etrafında dönmeye başlıyor. Kendinizden çok onu düşünüyorsunuz. Ben bir babayım, sorumlu olduğum bir çocuğum var demek, her adımı ona göre atmak demek. Büyük bir aşk ve beraberinde gelen büyük bir sorumluluk çocuk sahibi olmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bu Haftaki İbo Show Konukları Kimler?

Bu Haftaki İbo Show Konukları Kimler?

0
Her Cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv'de yayınlanan ve seyircileri ekran başına kilitleyen İbo Show, yine keyif dolu bir bölümle ekrana gelecek. Yayınlandığı günden bu...
Mine Tugay Sosyal Medyayı Salladı

Mine Tugay Sosyal Medyayı Salladı

Emanet Dizisi Final Mi Yapıyor?

Emanet Dizisi Final Mi Yapıyor?

tugba-ozerk

Tuğba Özerk Canlı Yayında Kına, Yaktı Gelin Oldu