Magazin Haberleri » Kimdir » Rüya Demirbulut Kimdir?
Rüya Demirbulut Kimdir?
Rüya Demirbulut Kimdir?

Rüya Demirbulut Kimdir?

Başarılı genç oyuncu Rüya Demirbulut Kimdir? Rüya Demirbulut kaç yaşındadır ve hangi burçtur? Rüya Demirbulut aslen nerelidir ve ilk hangi projede yer almıştır? Rüya Demirbulut hakkında merak edilen bilgileri Kimdir haberimizden okuyabilirsiniz, İşte Rüya Demirbulut Kimdir..


Rüya Demirbulut Kaç Yaşında? Rüya Demirbulut Aslen Nereli? Rüya Demirbulut Hangi Burç?

Genç oyuncu Rüya Demirbulut 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olduğu bilinen Rüya Demirbulut oğlak burcudur ve ve şu an 23 yaşındadır.

Rüya Demirbulut Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olan yıldız oyuncu Rüya Demirbulut, 2015 senesinde Lysistrara Düşleri isimli tiyatro oyununda ilk defa tiyatro sahnesine çıkmıştır. Trt 1 ekranlarında Tek Yürek dizisi ile televizyon izleyicisiyle buluşan Rüya Demirbulut  ilk dizi oyunculuk deneyimine bu dizi ile adım atıyor.

Yıldız oyuncumuz Rüya Demirbulut’a  bundan sonraki projelerinde Magazin Haberleri Ailesi olarak başarılarının devamını dileriz..


 

 

 

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Şanışer Kimdir?

Şanışer Kimdir?

“Ludıvico” albümüyle büyük beğeni toplayan başarılı Rap’çi Şanışer kimdir? Şanışer kaç yaşında? Şanışer albümleri neler? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir