Magazin Haberleri » Diziler » Ramo 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Kimin Tuzağına Düşüyor!
Ramo Kimin Tuzağına Düşüyor
Ramo Kimin Tuzağına Düşüyor

Ramo 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Kimin Tuzağına Düşüyor!

Ramo 10. yeni bölümüyle, 17 mart salı günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yavuz, son anda Ramo’nun hayatını kurtarır ve ona destek olmak için yanında yer alır. Alpay’ın saldırısından sonra mahalle yangın yerine döner ve Ramo’nun tüm sevdikleri rehin alınır. Ramo, Yavuz’un da desteğiyle Alpay’ın bulunduğu yere baskın yapar. Alpay, Sibel’i de alıp kaçar. Ramo, onu takip ederken Yavuz, diğerlerini kurtarır. Alpay, Sibel’e ilaç encekte eder. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Alpay’ı bulup yok etme görevini Yavuz’dan alan Ramo, kimin tuzağına düşüyor.


Salı Dizileri 2020

Ramo Kimin Tuzağına Düşüyor!

Ramo 10. bölüm 1. fragmanı yayınladı. Fragmanda; Yavuz, Alpay’ı bulup yok etme görevini Ramo’ya verdiğini, eğer o görevi yerine getirirse komisyonun onu bağışlayacağını, hatta ödüllendireceğini, ama başaramazsa zaten sonunun gelmiş olacağını söylüyor. Ramo, bu görevi büyük bir zevkle kabul ediyor. Sibel’i ölmedin hastaneye yetiştiren Ramo, onun hayatını kurtarıyor. Fidan ise, ayık olduğu Yavuz’u karısı ve çocuğuyla görünce yıkılıyor. Ramo, Alpay’ı yok etmek için gittiği yolda sırtına dayanan silahla kala kalıyor.

İşte Ramo 10. bölüm 1. fragmanı…

 

RAMO 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, karşısında olacağını zannettiği Yavuz’un hayatını kurtardığını görünce çok şaşırır. Onun kendisini Ercüment’e teslim edeceğini düşünür. Yavuz, Ercüment’i ailesi dahil kimsenin görmediğini, onun satın alamayacağı biri olduğunu için ona destek olmaya karar verdiğini açıklar. Mahalle Alpay’ın adamlarının saldırısından sonra yangın yerine döner. Ramo, mahalleye gittiğinde büyük bir üzüntü içerisine girer. Bir de üzerine yakınlarının Alpay’ın elinde olduğunu öğrenince deliye döer.

Alpay, Ramo’nun tüm yakınlarını Sibel’le Neco dahil rehin alır. Onun tüm rehineleri tek tek öldüreceği haberi Yavuz ile Ramo’ya gider. Alpay, Adana komisyonu üzerinden Ramo’yla pazarlık yapar. Her şey bu komisyonun ona verilip verilmeyeceğine bağlıdır. Halef, saldırı arasında Süleyman’ı kaçırmayı başarır. Süleyman’ı alıp elini kolunu bağlıyor ve ondan kendisinin kim olduğunu söylemesini ister.

Alpay, komisyonun kendisini zaman kazanmak için oyaladığını fark ediyor ve harekete geçer. Önce Tanker’i vurup öldürür. Hasan’da yaralanır. Ramo, Yavuz’la birlikte Alpay’ın rehineleri tuttuğu yeri bulup baskın yapar.


Bunu fark eden Alpay, Sibel’i alıp kaçar. Ramo, Alpay’ı takip ederken Yavuz, rehineleri kurtarır.Takip sonucunda Alpay arabasını durdurur. Alpay, Sibel’in kafasına dayadığı silahla arabadan iner. Elindeki enjektörü Ramo’ya gösterip, içindeki ilacı Sibel’e encekte ettiğini onu kurtarması için 20 dakika zamanı kaldığını söyler.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

MasterChef 2020'nin 11. Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 2020’nin 11. Yarışmacısı Kim Oldu?

MasterChef 2020’nin ikinci final turu bütün hızıyla devam ediyor. Yarışmanın bu seneki ana kadrosunda yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir