Ana SayfaDedikoduPucca ve Osman Karagöz Boşanıyor!

İlgili Postlar

Pucca ve Osman Karagöz Boşanıyor!

Pucca adıyla bilinen, Selen Pınar Işık ve Osman Karagöz çifti 2015 yılında evlenmiş, 2017 yılında ise ismini Batı koydukları bir oğulları olmuştu. Selen Pınar Işık, sosyal medya hesabından evliliğini bitirdiğini duyurdu. Detaylar haberimizde…

Pucca ve Osman Karagöz Boşanıyor!

Selen Pınar Işık ve Osman Karagöz çifti 2015 yılında evlenmiş, 2017 yılında ise ismini Batı koydukları bir oğulları olmuştu. Boşanma kararını alan çift, hayranlarına bunu sosyal medya hesabından duyurdu. Pucca’nın bu paylaşımı herkesi oldukça üzdü.

Pucca sosyal medya hesabından evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurdu:

Öncelikle bunu buradan açıklamak dünya saçması onu bastan söylemek istiyorum. Osi ile evliliğimizin artık sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı. Gerçekten olmadı… Bazen sevgi yetmiyor. Zaten çok uzun zamandır farkındasınızdır yalnızdım. Eminim çok eğlenceli bir baba, çok güzel bir ebeveyn, Batı’nın en yakin arkadaşı olacak. O konuda asla şüphem yok. Ama kari koca olarak ikimiz sınıfta kaldık maalesef… Benim de onun da çok hatalarımız oldu. Sizden tek ricam bu süreçte ne olur beni üzmeyin, zaten boru değil bitiyor her şey. İnsan evinden orta sehpayı bile atarken bin kez düşünüyor… Bin kez değil, milyon kez duşundum. Ve hepsinin sonu, ayrılığa vardı… En azından bana güzel şeyler söyleyin, güçlü kadın hikayeleri anlatın. Kendinizden örnek verin.. Çünkü bu karar benim ya da onun için değil; Batı için. Bazen olmuyor… Gerçekten olmuyor. Sonuna kadar asık ol, çabala, çırpın, yok! Onun için de ayni şekilde bu arada.. bunu buradan yazmak deli saçması ama osursam kitapta, blok yazısı olarak yazan bir insan olarak sanırım gerekli. Bu canavarı kendim yarattım, simdi sonucuna katlanmalıyım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler