Ana SayfaÜnlülerPerihan Mağden'den Ünlüleri Kızdıracak Açıklamalar!

İlgili Postlar

Perihan Mağden’den Ünlüleri Kızdıracak Açıklamalar!

Yazar Perihan Mağden, journo.com.tr sitesinde yer alan röportajında Çağatay Ulusoy’un hayranlarını kızdıracak cümleler sarf etti.

Şu sıralarda Netflix ekranında Hakan:Muhafız dizisiyle yer almakta olan, sadece ülkemizde değil dünya çapında oyunculuğu değerlendirilmekte olan Çağatay Ulusoy için Perihan Mağden sert sözler sarf etti.

Magazinin geçmişten bugüne değişimiyle ilgili düşüncelerini aktaran Perihan Mağden, Hülya Avşar – Tanju Çolak aşkını örnek gösterdi ve “Şimdi buradaki çocuklar da çok çok daha içe kapalı. Mesela Çağatay Ulusoy’dan bir Hülya Avşar-Tanju Çolak aşkı çıkmayacak. Hepsi çok çok dikkatli ve çok içe kapalılar” ifadesini kullandı.

Ulusoy, hakkında hayranlarını kızdıracak bir söz de sarf eden Mağden, röportajlarının önemsiz olduğu değerlendirmesini yaptı.

Çağatay Ulusoy -yeni nesil içine kapalı star örneği!

Perihan Mağden, “Çağatay Ulusoy -yeni nesil içine kapalı star örneği olarak onu veriyorum- o kadar prefabrik röportajlar veriyor ki, vermese de olur, broşür gibi. Geçen Ayşe Arman’a biraz açılmış, çünkü Ayşe Arman da bir tarz. İnsan biraz da birlikte büyüdüğü eşitine, reşitine açılır” diye yazdı.

Dizi oyuncuları kullan-at tipine dönüştürüldü! Fahriye Evcen bir Seda Sayan değil!

Televizyon ekranlarında, internet platformlarında çok sayıda dizi yayınlanıyor.

Binlerce oyuncu bu dizilerde rol almakta.

Yazar Perihan Mağden, journo.com.tr sitesinde yer alan röportajında yeni dizilerle ilgili önemli eleştirilerde bulundu.

Yeni dizileri izlemeyen Mağden, yeni dizi yıldızlarından da haberdar olmadığını belirtiyor. Artık oyuncuların “kullan-at” tarzına dönüştürüldüğünü belirten Mağden, sert cümleler sarf etmekte.

İşte Perihan Mağden’in yeni dizilerle ilgili eleştirileri:

“Mesela ben yeni dizileri seyretmiyorum, yeni oyunculardan haberim yok. Bir sürü insan, bir sürü oyuncu, o dizi boyunca, çoğunlukla da dizideki adıyla tanınıyor. Oyuncular da çok ‘kullan-at’ tipine dönüştürüldü.

Magazinin eski tadı yok, magazinin hiç tadı tuzu yok, magazin yok.”

Dizi yıldızlarının orta sınıf ailelerin çocukları olduğunu belirten Mağden, “Oyuncular, televizyon dizisi yıldızlarının çoğu, konservatuvardan vs. çok daha okumuş etmiş, orta sınıf ailelerin çocukları. O tarz genç, onlarla kanka olacak tarzda yeni model magazinci çıkmadı” diyerek magazinin bugün istenilen seviyede olmamasının sebebini açıklıyor.

Seda Sayan ile Fahriye Evcen örneği veren Mağden, Sayan için ünlü olmanın çok önemli olduğunu ancak aynı durumun Fahriye Evcen için geçerli olmadığını belirtiyor:

“Mesela Seda Sayan için ünlü olmak o kadar önemliydi ki… Şimdi bir Fahriye Evcen için aynı şey söz konusu olamaz, Boğaziçi Tarih Bölümü mezunu kız. Yani oyuncu çocuklar bir sınıf atladı Türkiye’yle birlikte ve bu onlara bir hijyeniklik getirdi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler