Ana SayfaDedikoduPelin Karahan: En Zorunu Seçtim

İlgili Postlar

Pelin Karahan: En Zorunu Seçtim

Pelin Karahan, “Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk oldu. 2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine giren oyuncu, “Sektöre neden kırıldınız” sorusu üzerine üzüntüsünü dile getirdi. Samimi açıklamalarda bulunan Pelin Karahan “En zorunu seçtim” dedi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Biz Şanslıydık”

Pelin Karahan, önceki gün marka yüzü oldugu markanın lansmanı öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ünlü oyuncu, “Eşinizin rahatsızlığı nasıl?” sorusu üzerine “Aslında bu organizasyonu daha önce yapacaktık ama eşimin ani rahatsızlığı oldu. Şu an çok iyi. Şükür atlattı, ileride bir operasyon daha geçirecek. Bilmediğimiz bir şey pıhtı konusu, sonuçları çok kötü olabilir. Bu konuda bilinçlenmek lazım. Vakit çok önemli. Allah korusun daha farklı bir sonuç olabilirdi. Biz şanslıydık” dedi.

“Hiç Görmediğiniz Rollerde Göreceksiniz”

Yeni projesi hakkında konuşan Karahan, “Beni şimdiye kadar hiç görmediğiniz rollerde göreceksiniz, tamamen farklı olacak. Biz kadınları daha çok ağlayan, üzülen rollerde görüyorsunuz. Onlardan tamamen farklı. Bir bölümde birden fazla kadın olma halim var. Ben senaryoyu okurken çok keyif aldım” ifadelerini kullandı.

“Herkes Partnerinin İyi Olmasını İster”

“Erkekler partnerlerini seçebiliyor. Kadın oyuncular partnerlerini seçebiliyor mu?” sorusu yöneltilen Karahan, “Herkes partnerinin iyi olmasını ya da iyi anlaşabilmesi için piyasada disiplin çalışan birisinin olmasını ister. Beni sorduklarında da böyle isterim. Set işi, ekip işi. Çok keyifli olması lazım, çünkü sette 7/24 berabersiniz” açıklamasını yaptı.

“Bir Bildiği Vardır”

Güzel oyuncuya, usta sanatçı Oya Başar’ın, “Güzeller var, oyuncular var. Dizilerde genelde sağlam bir tiyatro kadrosu altyapısı ayarlanıyor, sonrasında üstüne güzelleri koyuyorlar” şeklindeki sözleri hatırlatıldı. Karahan, “Öyle olan projeler de, olmayan projeler de var. Ben en güzel şekilde durmak isterim ekranda ama iyi oynamak isterim. Hepsi bir arada olursa daha keyifli ama proje ne istiyor ona bakmak lazım. Oya abla söylüyorsa bir bildiği vardır. Yıllardır bu işin içinde kendisi. Takipçisi çok olana başrol veriyorlar. Bu da doğru bir şey değil. ‘Kavak Yelleri’ zamanında sosyal medya yoktu, biz çalışarak geldik buralara. O zaman sosyal medya olsa çok çok başka olurdu.

“Ben Oyuncuyum”

Pelin Karahan, “Genel olarak sektöre ve sektördeki arkadaşlarıma kırıldım diyebilirim. Evlenip, çocuk yapıp bir hayata geçtikten sonra ‘Sen artık bir şey yapmazsın’, ‘Oyunculuk yapmana gerek yok’, ‘Artık anne oldu, çalışmaz’, ‘Eşinin durumu da iyi, ihtiyacı yok zaten’ gibi bir tavır gördüm! Ondan çok rahatsız oldum. Ben oyuncuyum. Evet çocuk doğurdum, emzirmek vs. için bir ara verdim, sonra devam edeceğim. Bu nasıl bir algıdır; eşinin durumu iyi, ihtiyacı da yok” dedi.

Pelin Karahan: En Zorunu Seçtim

İki çocuk annesi oyuncu, “Ben çalışan bir kadınım, neye ihtiyacım yok? Kadınlar yapıyor, hemcinslerim yapıyor bunu! Seni böyle elemiş gibi görüyorlar. Bunu zaten erkek oyuncu yapmaz sana. O dönemden sonra zaten ‘Kıbrıs’ dizisine gittim. En zorunu seçtim, başka bir ülkede dizi çektim, herkes de gördü” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler