Ana SayfaÜnlülerÖzlem Yıldız'dan Mehmet Ali Erbil ile İlgili Sevgi Dolu Açıklama

İlgili Postlar

Özlem Yıldız’dan Mehmet Ali Erbil ile İlgili Sevgi Dolu Açıklama

Beş yıl önce Sinan Serter’den boşanan Özlem Yıldız, “Kalbiniz aşka kapalı mı?” sorusuna, “Hayır, tabii ki kalbim aşka kapalı değil ama kimseye güvenemiyorum. Zamanında ağzım çok yandı. Güveneceğin insan bulmak çok zor, o yüzden ben böyle mutluyum. Tabii ileride düzgün birini bulursam evlenebilirim, neden olmasın. Evliliğe karşı değilim” yanıtını vermişti.Kısa bir süre önce bu şekilde açıklama yapan Özlem Yıldız bugün de Mehmet Ali Erbil için samimi açıklamalarda bulundu.

Özlem Yıldız, bir dönem büyük aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldız, “Mehmet Ali benim kıymetlim. Bu kadar. Ağlatmış olabilir, üzmüş olabilir ama yaşadıklarımız var. Bunun üzerine dua etmemek çok saçma. İnsanlar biraz içini temizleseler mi acaba?” dedi.

Mehmet Ali Erbil kimdir?

Özlem Yıldız kimdir?

Mehmet Ali Erbil’in Doktorundan Açıklama!

Özlem Yıldız’dan Mehmet Ali Erbil açıklaması

Özlem Yıldız, 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, bir dönem büyük aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil için ‘o benim kıymetlim’ dedi. İşte Özlem Yıldız’ın açıklamaları:

Ben can-ı gönülden Mehmet Ali’ye dua ediyorum. Evlatlarıyla arasındaki diyaloğu çok iyi bildiğim için. Ona hastalığı konduramıyorum. Sanki şuan çıkıp gelecek gibi. Dün kandildi, yine Sezin ile yazıştım. Dualarımda Mehmet Ali. Allah en kısa sürede ondan güzel bir haber almayı nasip etsin.Bugün 32 ya da 33. Gün. Sabahın kör saatinden gece yarısına kadar bütün aile bir masada oturuyorlar.

“Hayatımda çok farklı bir yerdedir.”

Özlem Yıldız, ‘2. Sayfa’ programında, Mehmet Ali Erbil hakkında açıklamalarda bulundu.Mehmet Ali benim hayatımda çok farklı bir yerdedir. İş olarak da, duygusal anlamda da. Hep iyi haberlerini almak isterim.Ben onun iyiliğini sağlığını istemekten başka ne yapabilirim. Bana ‘seni çok üzdü, neden gidiyorsun’ diyorlar. Üzerinden 20 yıl geçmiş. Hangimiz aynı kaldık. Önemli olan yaşanmışlıklara olan saygı.Mehmet Ali beni görünce şarkı söylüyor ‘yıllar sonra rastladım… Çocukluk sevgilime…Ben bayramda seyranda arar sorarım. Bir şovuna tekerlekli sandalye ile çıkmıştı. O zaman da çok üzüldüm, hemen aradım.Orada yatan, sağlığıyla ilgili çok önemli bir süreçten geçen biri var. ‘İyi ol’ demek bu kadar mı zor?Mehmet Ali benim kıymetlim. Bu kadar. Ağlatmış olabilir, üzmüş olabilir ama yaşadıklarımız var.Çarkıfelek benim hayatımda dönüm noktasıdır. Bana kattığı çok şey var. Bunun üzerine dua etmemek çok saçma. İnsanlar biraz içini temizleseler mi acaba?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler