Ana SayfaÜnlülerÖzlem Yıldız Silahlı Kavganın Ortasında Kaldı!

İlgili Postlar

Özlem Yıldız Silahlı Kavganın Ortasında Kaldı!

Güzel sunucu Özlem Yıldız, dün akşam erkek arkadaşıyla Yeşilköy’de yemek yediği mekanda kavga ortasında kalınca korku dolu anlar yaşadı. Dün akşam Yeşilköy’deki bir mekana silahlı saldırı düzenlendi. Yaşadığı olayın şokunu atlatamayan Yıldız, telefonla bağlandığı programda yaşadığı korku dolu anları anlattı. Ünlü sunucu büyük panikle mekanı terk ederken, o anlar kameralara böyle yansıdı.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wX_7tbE5IWY

İşte Özlem Yıldız’ın Açıklamaları…

Ünlü sunucu Özlem Yıldız, Olay sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına telefonla bağlanarak, yaşadığı şoku canlı yayında anlattı:

“Yılbaşının ertesi günü idi. Yeşilköy’de bir et restoranı. Bu ailelerin gittiği normal bir saat. Hava çok serin olduğu için iç kısımda oturmayı rica ettim. Bir tek bizim masamız iç kesimdeydi. Yemekleri söyledik, restoran sahibi özel olarak ilgilendi bizimle sağolsun.

Hayatımda silah sesini iki kere yaşadım. Biri girdi içeri. Yanımıza kadar geldi. Silahın o sesini duydum.

Bir –ah sesini duydum. Kafamı çevirdiğim an o silahla göz göze geldim. O silah sesleri devam ederken nasıl çıktık, nasıl yan mekana gittik hatırlamıyorum. 2 gündür kendime gelemiyorum. Seken 6 kovan yerde bulundu. Oğlum yanımda olsa ne yapardım, nasıl korurdum.

Bizim oradaki kaçarken halimizi görüyorsunuz. Oradaki görüntüyü maalesef bir anne çekiyor. Yanındaki 2 çocuğu bırakıp beni çekiyor. ‘Oturun çocuğum oturun’ diyor. Ben 2 gündür oğlum yanımda olsa ne yapardım diye düşünürken kadın magazin derdine düştü. Bana biri bunu açıklasın. Bir anne!

Silah sesi Allah kimsenin başına vermesin. Ne kadar korkunç bir şeymiş. Şaka zannettim bu olayı. Önümde oldu her şey. Ben tek başıma olsaydım kalırdım orda. O kurşunlar restoran sahibine denk geldi. Ne oldu bilmiyorum. Hayati tehlikesinin olmadığını duydum. Çoluk çocuğun olduğu bir yerdi. Yılbaşı gecesini ev ortamında geçirdim ki tatsızlık olur başıma bir şey gelmesin diye. Bir şey olacaksa oluyor. Ertesi gün buldu bizi. Saat 20.00 suları. Bir gece kulübü değil. Havaya ateş etmedi bilerek üstlerine hedef alarak ateş etti. Yemek yiyorsun, arkadaşlarınla sohbet ediyorsun. Ben mutfağa çok yakın olduğu için fırın falan patladı sandım. Arkamı döndüm, kurşunu bir daha silaha verdi. Dış kısımdakilerin olayı anlaması bizim kaçışımızla oldu. Olayı en canlı canlı yaşayan biziz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler