Ana SayfaDedikoduÖzge Yağız Bilinmeyenleri Anlattı

İlgili Postlar

Özge Yağız Bilinmeyenleri Anlattı

Show TV’de ekrana gelen ‘Baba’ adlı dizide rol alan ünlü oyuncu Özge Yağız, bilinmeyenleri anlattı. Yağız, “Hayatımın bahar tadında yazına denk geldiniz diyebilirim. Her şeyin dengede olduğu, her tadın olması gerektiği gibi ve gerektiği kadar geldiği, farkındalıklarımın beni çok iyi hissettirdiği bir dönemdeyim” dedi. İşte o açıklamalar;

Elele Dergisine Röportaj Verdi

Oyuncu Özge Yağız, samimi açıklamalarda bulundu. Elele Dergisi’nin ağustos sayısına röportaj veren oyuncu, hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Özge Yağız Bilinmeyenleri Anlattı

Yağız, “Hayatımın bahar tadında yazına denk geldiniz diyebilirim. Her şeyin dengede olduğu, her tadın olması gerektiği gibi ve gerektiği kadar geldiği, farkındalıklarımın beni çok iyi hissettirdiği bir dönemdeyim. Sevgi sözcüğünü, hayatımın tam orta noktasına alıp, ondan bana uzatılan her dalın kıymetini bildiğim bir Özge ile baş başayım.” dedi.

‘Baba’da Haluk Bilginer’le birlikte rol alan Özge Yağız, usta oyuncuyla çalışmanın en büyük hayallerinden biri olduğunu da açıkladı.

Oyuncu, “Mesleğime başladığımda dile getirdiğim ilk hayallerimden biriydi ve gerçekleşti. Bu konuda duygularımı tarif etmekte çok zorlanıyorum. Haluk Bilginer, setin büyüğü, küçüğü, öğretmeni, babası, sesi, soluğu, gökkuşağı; ciddi anlamda setin her şeyi… Onun enerjisinin yanında, sahip olduğunuz enerjiden bile utanıyorsunuz bazen. Her sayfasını ezberleye ezberleye okumamız gereken özel bir hikaye Haluk abi…” ifadelerini kullandı.

“İlk Kez Girdiğim Seçmede İlk İşimi Almıştım”

Yağız, daha önce de kendisi ve oyunculuk kariyeriyle ilgili merak edilenleri anlatmıştı.

Oyunculuk serüveninin nasıl başladığını açıklayan Özge Yağız, “İlk kez girdiğim seçmelerde ilk işimi almıştım ve ertesi gün hemen sete çıktım. Hızlı, heyecanlı ve tutkulu bir başlangıçtı. Böyle de devam ediyor. Öğrenme açlığı, kendinizi geliştirmenize en büyük etken. Gözlemlemek, dinlemek, anlamak…” ifadelerini kullanmıştı.

“Büşra ile Bütünleşmek İçin…”

Yağız, ‘Baba’da canlandırdığı ‘Büşra Saruhan’ karakteri hakkında da konuşmuştu. Karakterin hikayesinin kendisini çok duygulandırdığını dile getiren Özge Yağız, “Büşra’nın hikâyesini ilk okuduğumda o kadar üzülmüştüm ki… Onunla bütünleşebilmek için çok dibe inmem gerekti. Çünkü yalnızdı, ürkekti, vazgeçmişti… İnsanın yaşarken o kadar dibe indiği duygular ki bunlar, psikolojiniz başka bir boyuta atlıyor. Her şeyiyle seviyorum Büşra’yı. Zeki kızım benim, umarım hep kıymetinin bilineceği yerlerde olur.” demişti.

Oyuncu, canlandırdığı karakterler arasında kendini en yakın hissettiği karakter sorulduğunda, “Ayrım yapamıyorum. Kendimi her birine ayrı ayrı yakın hissetmeseydim, çıktığım yollarda yürümek benim için çok zor olurdu.” yanıtını vermişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler