Ana SayfaÜnlülerÖzge Borak nostalji yaptı

İlgili Postlar

Özge Borak nostalji yaptı

Sosyal medya hesabından yeni bir fotoğraf paylaşan Özge Borak nostalji yaptı. İşte oyuncunun küçüklük fotoğrafı ve yaşadığı özel anı.

Sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşan Özge Borak nostalji yaptığı bu fotoğraf ile çocukluğunda unutamadığı bir anısını da paylaştı.

Özge Borak

Eskiyi hatırlatan Özge Borak nostalji yaptı!

Daha önce de benzer şekilde eski fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu, paylaşımı ile daha yakından tanınmayı da sağlıyor.

Özge Borak kimdir?

Yeni fotoğraf 1983 senesinden!

“1983 senesi, ben 11 aylıkken, o zamanlar Şişli’de bizim evin tam arkasında bulunan çorap fabrikasında büyük bir yangın çıkmış. O bina çökmüş, bizim apartmanın camları patlamış, evlerin içine ateş düşmüş, eşyaları yananlar, yangından mal kaçıranlar. Bir ay eve girememişiz, ‘hala tehlike arz ediyor’ diyerek içeri girilmesine izin verilmemiş. Aylarca da küllerinden tekrar tekrar patlamalar olup ufak yangınlar çıkmış. İşte o büyük yangında, kapalı balkonumuzda bulunan, babamın resmen koleksiyon gibi olan kaktüslerinin çoğu da yanmış. Kaktüslerin ‘kalan sağlar bizimdir’ dediği hali bile bence orman gibiydi. Upuzun inceden, kocaman tombuluna, minik olandan, çiçekli kaktüse boy boy vardı ve ben o balkona çıkıp, o kaktüslere tek tek bakmayı çok severdim. Bu fotoğraf da sanırım 1986, yeni yılın ilk günü, başımda hala kutlama şapkam, ayağımda annemin terliği balkonda kaktüslere bakacağım, en büyük derdim bu… #tbf Fotoğrafları severim ama ardında yatan öyküyü daha çok severim.. #ardında #yatan #öykü #mühim hadi iyi geceler” diyerek yeni fotoğrafını paylaşan ünlü isim, babası ve yaşanan kötü olaya da sosyal medya paylaşımı ile dikkat çekti.

Özge Borak nostalji fotoğrafı ise şöyle;

Dikkat çekti!

Ünlü oyuncu yaptığı bu paylaşım ile dikkat çekerken kısa sürede yüksek beğeni ve yorum aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler