Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Kimdir Ozan Kaya Oktu Kimdir?

Ozan Kaya Oktu Kimdir?

-

“Masumiyet” dizisinin oyuncusu Ozan Kaya Oktu kimdir? Ozan Kaya Oktu kaç yaşında? Ozan Kaya Oktu aslen nereli? Ozan Kaya Oktu dizileri neler? Ozan Kaya Oktu filmleri neler? Ozan Kaya Oktu hangi burç? Ozan Kaya Oktu hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Ozan Kaya Oktu Kaç Yaşında? Ozan Kaya Oktu Aslen Nereli? Ozan Kaya Oktu Hangi Burç?

Ozan Kaya Oktu, 1 Ocak 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Ozan Kaya Oktu, Oğlak burcudur.

Ozan Kaya Oktu Kimdir?

Ozan Kaya Oktu eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. İstanbul Film Akademisinde Nazan Kesal’dan ve Hilal Saral’dan oyunculuk eğitimleri alan Ozan Kaya Oktu Tiyatro Teras’ta hem görev almış hem de eğitimlerini tamamlamıştır. Kariyerine tiyatro sahnesinden başlayan Ozan Kaya Oktu, “Hadi Sevişelim” ve “Bir Yaz Gecesi Rüyası” gibi oyunlarda büyük başarı göstermiştir. İlk kez “Vurgun” dizisiyle ekran karşısına geçen Ozan Kaya Oktu, ardından “Payitaht Abdülhamid” ve “Masumiyet” gibi dizilerde kendini gösterme fırsatı bulmuştur.

Ozan Kaya Oktu Dizileri

  • 2020 – Masumiyet
  • 2019 – Payitaht Abdülhamid
  • 2018 – VurgunCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...