Pazartesi, Mart 8, 2021
Ana Sayfa Kimdir Nezaket Erden Kimdir?

Nezaket Erden Kimdir?

-

“Baraj” dizisinin sevilen oyuncusu Nezaket Erden kimdir? Nezaket Erden kaç yaşında? Nezaket Erden aslen nereli? Nezaket Erden dizileri neler? Nezaket Erden filmleri neler? Nezaket Erden hangi burç? Nezaket Erden hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Nezaket Erden Kaç Yaşında? Nezaket Erden Aslen Nereli? Nezaket Erden Hangi Burç?

Nezaket Erden 1 Ocak 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Aslen Mersinli olan Nezaket Erden, Oğlak burcudur.

Nezaket Erden Kimdir?

Nezaket Erden eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Galatasaray Üniversitesi Felsefe Bölümü”nü kazanan Nezaket Erden, üniversite yıllarındayken Uğur Demirpehlivan’ın kızı ile tanışmış ve ardından Akademi 35.5 da oyunculuk eğitimi almıştır. Ardından konservatuar okumak istediğine karar veren Nezaket Erden, okulunu bırakamaya karar vererek “Kadir Has Üniversitesi Konservatuvar” sınavlarına katılmış, ancak hocaların önce okulunu bitir burada yüksek lisans yaparsın diye onu almadıklarını anlatmaktadır. Nezaket Erden de tam denildiği gibi yapmış Galatasaray Üniversitesinde ki Felsefee eğitimini tamamlamış ve Kadir Has Üniversitesinde sahne sanatları üzerine yüksek lisans yapmıştır ve “Tiyatro Hemhâl”in kurucu oyuncularındandır. İlk kez “Baraj” dizisiyle ekran karşısına geçen Nezaket Erden “Nermin” karakterini canlandırmaktadır.

Nezaket Erden oyuncu Hakan Emre Ünal ile evlidir.

Nezaket Erden Dizileri

  • 2020 – BarajCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

burak-cubukcu

Burak Çubukçu ‘dan Yeni Akustik Üçleme

0
Soft Rock müzik tarzına dönüş yapan Burak Çubukçu 2020 yılının sonlarına doğru söz ve müziği kendisine ait olan ‘Gözlerin, Beni Düşlersin ve Senin İçin’...
burak-cubukcu

Burak Çubukçu Kimdir?

Camdaki Kız Dizisinden İlk Kareler Yayınlandı!

lupin-ikinci-kisim

Lupin ‘in İkinci Kısım Fragmanı Paylaşıldı!