Kapat

Oyuncu Jim Carrey: ‘Bu Dünya Sadece Bize Ait Değil’

Magazin Haberleri
Dedikodu Oyuncu Jim Carrey: ‘Bu Dünya Sadece Bize Ait Değil’

Oyuncu Jim Carrey: ‘Bu Dünya Sadece Bize Ait Değil’

Dünyaca ünlü Altın Küre ödüllü komedyen Jim Carrey katılmış olduğu  Toronto Film Festivalinde ilğinç açıklamalarda bulundu..

Yaşı ilerledikçe her şeyin kendisine önemsiz göründüğünden bahseden ünlü komedyen “Dünyayı çok fazla sahipleniyoruz. Burası sadece bize ait değil. Aslında oldukça önemsiziz” dedi.

Daha önce de yapmış olduğu paylaşım ile çok konuşulmuştu. Ünlü komedyen Jim Carrey, çok nadir fotoğraf paylaşımı yaptığı Twitter hesabından kendi fotoğrafını yayımladı.

Kucağında minik bir tavşan ve havuçla poz veren Carrey, uzamış sakallarıyla tanınmaz haldeydi. Ünlü oyuncu, paylaşımının altına, “Mutlu Paskalyalar, Hamursuz Bayramı ya da sizi sevgi dolu ve neşeli hissettiren her neyse” notunu yazdı.

55 yaşındaki Kanadalı oyuncunun, uzamış saç ve sakallarıyla ilerleyen yaşını daha görünür hale getirmesi dikkat çekti.

 

Eylül 2015’te eski kız arkadaşı Cathriona White’ın intihar etmesinden sonra ve kendisini kız arkadaşının ölümünden sorumlu tutan ailesiyle mahkemede karşı karşıya geldiği sırada kameralardan uzak kalan ‘The Truman Show’ filminin yıldızı, uzun süre sonra ilk kez hayranlarının karşısına çıktı.

Pek çok Twitter takipçisi Carrey’nin son haliyle ilgili yorumlar yazarak, ünlü oyuncuyu tanıyamadıklarını söyledi.

Carrey, Cathriona White’la intihar ettiği dönemde birlikte olmasa da cenaze törenine katılmıştı.

Carrey, eski kız arkadaşının intiharı sonrasında da, hakkında yürütülen yasal kovuşturma esnasında da sakallı olarak kameralar karşısına çıktı. Son olarak Ocak 2017’deki ‘I’m Dying Up Here in California’ filminin tanıtımını yaptığı esnada da benzer bir görünümdeydi. Ancak son haliyle kendine bakmayı tamamen bıraktığı yorumları yapıldı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir