Ana SayfaÜnlülerOsman Pazarlama televizyonda! Hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak?

İlgili Postlar

Osman Pazarlama televizyonda! Hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak?

Osman Pazarlama televizyonda! Hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak? Sinemaseverlere müjdeli haber. Şahan Gökbkar’ın komedi rüzgarları estiren Osman Pazarlama filmi, televizyon ekranlarında yayınlanacak. Osman Pazarlama filmi, hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

Şahan Gökbakar kimdir?

Osman Pazarlama televizyonda

Şahan Gökbakar’ın, baş rolünü  Selim Akgül, Liberat Niyoyandika gibi ünlü oyuncular ile paylaştığı Osman Pazarlama filmi, televizyon ekranlarında yayınlanacak. Osman Pazarlama, 27 Eylül akşamı saat 20:00’de TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Osman Pazarlama filminin konusu

Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olmanın yanı sıra zengin olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın kahkaha dolu hikayesini anlatıyor. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan ve aile dostlarının kızı Songül’dür. Devamlı yeni ürünler tasarlayan ve bu ürünlerini girişimcilik dünyasına kabul ettirmeye çalışan Osman’ın piyasaya sunmaya çalıştığı ürünlerin farklı olmasının yanı sıra, bir o kadar da komik olması hiçbir yatırımcının ilgisini çekmezken, bu zorlu süreçte zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler