Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Kimdir Osman Ataseven Kimdir?

Osman Ataseven Kimdir?

-

“Baraj” dizisinin oyuncusu Osman Ataseven kimdir? Osman Ataseven kaç yaşında? Osman Ataseven dizileri neler? Osman Ataseven filmleri neler? Osman Ataseven aslen nereli? Osman Ataseven hangi burç? Osman Ataseven hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Osman Ataseven Kaç Yaşında? Osman Ataseven Aslen Nereli? Osman Ataseven Hangi Burç?

Osman Ataseven 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Osman Ataseven, Oğlak burcudur.

Osman Ataseven Kimdir?

Osman Ataseven eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “İstanbul Üniversitesi”nde eğitim göremeye başlayan Osman Ataseven, okula başladığı yıllarda oyunculukla ilgilenmeye başlamıştır. Kendini geliştirmek için eğitim almaya karar veren Osman Ataseven, “Sadri Alışık Kültür Merkezi”nde oyunculuk dersleri almıştır.

2018 senesinde “Aut” isimli oyunla ilk sahne deneyimini yaşayan Osman Ataseven, kariyerine tiyatroyla başlamıştır. İlk kez “Baraj” dizisiyle ilzeyici karşına geçen Osman Ataseven, şimdiden yeteneğiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Ekran önünde yeni bir kariyere başlayan Osman Ataseven, tiyatroya da devam etmektedir.

Osman Ataseven Dizileri

  • 2020 – BarajCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu