Ana SayfaÜnlülerOnur Akay, Selin Ciğerci'nin aldatıldığını iddia etti!

İlgili Postlar

Onur Akay, Selin Ciğerci’nin aldatıldığını iddia etti!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay bugünkü yazısında fenomen Selin Ciğerci’nin, Gökhan Çıra tarafından aldatıldığını iddia etti!  Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra, 2 yıllık bir beraberlikten sonra evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandırma kararı aldılar.

Onur Akay, Selin Ciğerci’nin aldatıldığını iddia etti!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın boşanma haberleri magazin gündeminden düşmüyor! Şimdi de Onur Akay’ın iddiası magazin gündemini salladı. Akay, bugünkü yazısında bir fotoğraf paylaştı ve Selin Ciğerci’nin, Gökhan Çıra tarafından aldatıldığını iddia etti.

Onur Akay’ın sözleri magazin gündemine çığ gibi düştü!

Sanatçı Onur Akay, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında şu iddialarda bulundu, “Selin Ciğerci’nin evliliğinini sonlandırmasının sebebi, ne şiddet ne de Gökhan Çıra’nın agresif oluşuydu. Selin Ciğerci aldatıldı ve ben defalarca aldatıldığını duyduğum halde, evlilikleri zarar görmesin diye yazmadım. Hatta bu aldatma olaylarını zaman zaman Selin de duydu ama pek aldırmadı. Hatta Gökhan’ın Selin’i ünlü bir şarkıcıyla aldattığı da söyleniyor. Boşandıktan bir gün sonra sevgilisi ile bir restoranda görüntülediğimiz Gökhan Çıra, sevgilisi ile yakınlaştığı anlarda etraftan fotoğrafı çekilir diye son derece korkak ve tedirgindi. Bu arada arşivimizde Gökhan Çıra’nın birçok fotoğrafı da bulunmaktadır.” ifadelerine yer verdi. Bununla birlikte Gökhan Çıra’nın 1 gün sonra bir kadınla çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

Bununla birlikte Selin Ciğerci boşanma ile ilgili  “Biz sabah kalkıyoruz, aynı yerde iş yerindeyiz,  akşam ise aynı evdeyiz. Gün içinde iiş ile ilgili bir şey oluyor . Böyle tatsızlıklar insan hayatında oluyor. İlk boşanan da ben değilim. Herkes sinirli şu an. Gökhan biraz agresif bir adam. Şiddetin ş’si asla yok. 5 dakika sonra dünyanın en mutlu insanı. Bu onun karakteri. İlk tanıştığım zaman da sinirliydi ama iş için içine girince, sorumluluklar büyüdü… Daha fazla sinirli olabiliyor, daha gergin olabiliyor. bu da ilişkimize yansıdı.” ifadeleriyle açıklamıştı.

Selin Ciğerci kimdir?

Onur Akay kimdir?

Gökhan Çıra kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler