Ana SayfaDedikoduÖnümüzdeki yıl O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda o isim mi oturacak?

İlgili Postlar

Önümüzdeki yıl O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda o isim mi oturacak?

TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Türkiye’nin en uzun soluklu ses yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna o isim mi oturacak? Gazetecilerden edinilen bilgiye göre;O Ses Türkiye’nin yeni jürisi kim? İşte O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi kim ve tüm detaylar haberimizde….

Herkesi heyecanlandıran açıklama Mesut Yar’dan geldi!

Türkiye’nin en uzun süren yarışma programlarından biri olan ve her geçen sene iddiaları yarışamacılara, performanslara sahne olan O Ses Türkiye’nin bu yılki jürisi merak edilirken, gazeteci Mesut Yar’ın bugün köşesinde yazdıkları akılları karıştırdı. İşte Mesut Yar’ın o yazısı; Önümüzdeki yıl O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda Aleyna Tilki mi oturacak? soruları akıllara geldi!

Mesut Yar; “Aleyna Tilki…”

Önceki akşam Survivor’da (TV8) adaların birleşmediği ama adı ‘birleşme partisi’ olan bir sahil eğlencesi yaşadık… Açıkçası Aleyna Tilki’nin jüri üyesi olduğu ses yarışmasını alıp ‘O Ses Türkiye’ ekranına taşısan Murat Ceylan dışındaki yarışmacılar ilk turda elenmişti…

Önceki akşam Survivor’da (TV8) adaların birleşmediği ama adı ‘birleşme partisi” olan bir sahil eğlencesi yaşadık… Partinin önceki yıllara göre bir hayli zayıf kaldığı gerçeğini bir kenara bırakırsak geceden aklımda tek soru kaldı; ”Önümüzdeki yıl ‘O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda Aleyna Tilki mi oturacak?” Benim sorum ortaya. Ama hepimiz Acun Ilıcalı’nın bu tür alıştırmalarla ekranına angaje ettiği çok sayıda isim olduğunu biliyoruz, değil mi?

Aleyna Tilki, Amerika yolcusu

Öte yandan Amerika’dan 31 Mart’taki Bostancı Gösteri Merkezi konseri için Türkiye’ye dönen Aleyna Tilki, yeniden Amerika yolcusu. Genç şarkıcı, Yıldız Tilbe’nin yeni albümünde seslendirdiği “Yalnız Çiçek” şarkısının klip çekiminin ardından Los Angeles’a uçacak. Aleyna Tilki, yönetmenliğini de üstleneceği klibinin montajını ve renk kurgusunu Amerika’da yapacak.

Yapılan açıklamalar sevenlerini heyecanlandırdı!

TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Türkiye’nin en uzun soluklu ses yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye’nin jüri üyesi olacak ismin “Aleyna Tilki” açıklamaları izleyicileri heyecanlandırdı. Bu konuya ilişki güzel şarkıcı Aleyna Tilki’den henüz bir basın açıklaması ya da sosyal platformlardan onay veren bir açıklama gelmedi!

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler