Ana SayfaDedikoduÖmür Gedik Ebru'yu Artık Rahat Bıraksınlar

İlgili Postlar

Ömür Gedik Ebru’yu Artık Rahat Bıraksınlar

Geçtiğimiz hafta oğlu Pars’ı kaybettiğinde yaşadıklarını anlatan Ebru Şallı kendisine gelen yorumların çok acımasız olduğuna değinmişti. Sosyal medyada tepkilerin devam etmesi üzerine Ömür Gedik’ten Şallı’ya destek geldi. Magazin konseyinde yorum yapan Ömür Gedik “Ebru’yu artık rahat bıraksınlar” dedi. İşte diğer isimlerin yorumları;

“Kimse Empati Yapamaz”

“Bu durumu yaşayan tek kadın ben değilim. Tek anne ben değilim. Bunun şımarıklığını da yapmak istemiyorum. Ama insanların çok büyük konuştuğunu görüyorum. Çocukları olan insanlar nasıl korkmadan kötü yorum yapıp, kötü cümleler kullanabiliyorsunuz? Benim yaşadığım acıyı nasıl anlayabilirler? Anlama şansı var mı bir insanın? Yaşamadan anlayamaz ki! Empati yapabilir mi, bence yapamaz!”

Son Dakika… Ebru Şallı ‘nın Eşi Uğur Akkuş ‘dan Basın Açıklaması Geldi…

“Yorumlar Çok Acımasız”

“2,5 yıla yakın ben hastanede yaşadım. Orayı bir eğlence alanına çevirdim. Biz ilik nakline giderken ‘ilik hediyesi’,’ilik eğlencesi’ diye bir oyun çıkardım.İnanılmaz bir şeydi. Bütün aile sanki diş buğdayı gibi hediye aldı. Pars çok eğlendi. İnanılmaz şeyler yaşadık. Bunları yaşamış bir insan olarak yapılan yorumları çok korkusuz, acımasız buluyorum.”

“Kan Donduran Bir Cümleydi”

“Şöyle bir şey bekleniyor, bunu hissediyorum: Ebru Ponçiğini kaybetti, artık o da ölür. Olması gereken bu. Bunu mu istiyorsunuz? Benim bir tane daha oğlum var, ailem var. Hiç mi aklınıza gelmiyor böyle şeyler. Elbette yorum yapabilirsiniz ama önce vicdanınızı düşünün. Ben Pars’ımın istediği gibi burada, karşınızdayım.”

“Zaman zaman ağlıyorum. Ağlamak da insani bir duygu. Tanıdığım birisi “Ya Ebru harika, çok güzel çekimler yapıyosun, seyahatlere gidiyorsun, çalışıyorsun, her şey çok güzel gidiyor, çok güzel görünüyorsun, daha da mı gençleştin sen?” dedikten hemen sonra “Ama tabii senin iyi olma şansın yok ki… Naparsan yap” dedi. Kan dondurucu bir cümle. Kafa bu, mantalite bu…”

Ömür Gedik Ebru’yu Artık Rahat Bıraksınlar

 Onur Baştürk: Yani artık ne demeli bu vicdansız sosyal medya yorumcularına bilmiyorum. Mahallenin mutsuz teyzeleri gibi her şeye ve herkese laf yetiştirmenin ve kötülük saçmanın alemi yok.

 Savaş Özbey: İnsanların içinde bu saldırganlık, ellerinde de bunu paylaşıp yayabilecekleri telefonlar olduğu sürece bitmeyecek maalesef. Bugün Ebru, yarın başkası. Daha eşi vurulur vurulmaz yapılan acımasız yorumlardan dolayı Ece Erken de Instagram’ını kapatmak zorunda kalmadı mı? Halbuki tanımaz etmez. Belki tanısa sevecek de. Ama olamayışlarının, eksikliklerinin, hayattan intikamını böyle alıyor işte.

 Orkun Ün: Ebru Şallı’ya, Ece Erken’e… Hep kadınlara oluyor böyle saldırılar. Vicdan yok bazı insanlarda. Klavye arkasına gizlenip akıllarına geleni yazıyorlar. Akıl da yok işin kötüsü bunları yazanlarda. Mutlu oluyorlar başkalarına hakaret edince. Bunun çözümü var mı inanın bilmiyorum.

 Ömür Gedik: Kronik acısı olan bir insana bu kadar yüklenmekten gerçekten ne zevk alıyorlar? Kimin ne acı çektiğini, neler yaşadığını kim ne kadar bilebilir ve bunun üzerinden nasıl yorum yapabilir? Başkalarının acısına acı katmaya çalışmak zalimlikten başka bir şey değil. Ebru’yu artık bir rahat bıraksınlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler