Ana SayfaDizilerÖmer 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hakan Nisa'ya Geri Mi Dönüyor?

İlgili Postlar

Ömer 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hakan Nisa’ya Geri Mi Dönüyor?

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ömer, 12. yeni bölümüyle 10 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Gamze eve döndüğünde Ömer’i apartmanın girişinde görüyor. Ona, Erdal’ın evinde kalıp kalmayacağını anlamak için orada beklediğini Ömer’in yüzüne vuruyor. Sonra alkollü olmadığını ona ispat etmek için yüzüne üflüyor. Öte yandan Süreyya Ömer’e, gördüğü rüyayı anlatırken onu öpüyor. Aklı hala Gamze’de olan Ömer, şimdi ne yapacak? Ömer 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Hakan Nisa’ya geri mi dönüyor?

Hakan Nisa’ya Geri Mi Dönüyor?

Ömer 12. bölüm 2. fragmanında; Gamze Ömer’e, nefsine hakim falan olmadığına, kendisinden çok korktuğunu söylüyor. Ömer ise Gamze’ye, Erdal’la olsun veya olmasın kendisinin Süreyya ile evleneceğini söylüyor. Gamze ise, bu evliliğin olmayacağını söylüyor. Süreyya ise, artık Ömer’i kocası olarak görüp ona ‘kocacığım’ diye hitap etmeye başlıyor. Emine, babasıyla karşılaşıyor. Nisa’nın gece çalıştığını abisi öğreniyor. Emine dedesine, babasının artık geri dönmeyeceğini söylüyor. Kapı çalıyor ve Nisa kapıyı açtığında karşısında Hakan’ı görüyor.

İşte Ömer 12. bölüm 2. fragmanı…

ÖMER 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Süreyya, Ömer’e onun Gamze’yle bir daha görüşmek istemediğini söyler. Ömer ise, ona durumu anlatıp eğer kendisine böyle dayatmalar sunacaksa bu ilişkiyi sonlandırmaları gerektiğini söyler. Süreyya, üzgün bir şekilde eve gider. Ailesinin iftar yemeğine Ömer ve ailesini çağırdığını duyunca onun gelmeyeceğini düşünmeye başlar.

Üzerine bir de Gamze ve ailesinin de iftar yemeğine davetli olduğunu öğrenince iyice gerilir. Gamze, ailesinin zoruyla o iftar yemeğine gitmek zorunda kalır. Ama bu sefer, Ömer’e kızgın olduğu için şık elbisesini giyip yemeğe gider.

Ömer babasına, artık Gamze’den vazgeçtiğini, onunla bakış açılarının farklı olduğunu anladığını ve Süreyya’nın dayatmalarının pek hoşuna gitmediğini söyler. İftar yemeğinde Figen Gamze’ye, iğneleyici laflar sokar. Gamze de ona, gereken cevabı verir.

Süreyya, Gamze’yle mutfakta yalnız kalıp ona, onun yüzünden Ömer’le tartıştıklarını söyler. Gamze, onu anlamamış gibi yapar. O sırada Ömer içeri giriyor ve Süreyya’yı uyarır. Süreyya, bu sefer gerçekten Ömer’in nişanı atacağını düşünmeye başlar.

Ömer ile Süreyya, sabah bu durumu konuşmak üzere vedalaşır. Süreyya, Ömer’in nişanı atmak istediğini anlayınca geri adım atıyor ve ona güvendiğini, istediği kişiyle görüşebileceğini söyler. Tuna okulda Ömer’den, annesinin Erdal’la evlenmesini istemediğini durumu annesiyle konuşmasını ister.

Ömer, okul sonrası bir maç ayarlar ve öncesinde Tuna’ya, Erdal’ın iyi biri olduğunu, ona bir şans verirse belki annesinin mutlu olacağını söyler. Maçtan sonra Erdal da oraya gelir. Gamze, Erdal’la daha önceden görüşmeye bir süre ara vermek istediğini söylemişti. Tuna’nın yine arıza çıkaracağını düşünüp yanına gider.

Ama Tuna, Erdal’ın yanına gidip onunla el sıkışıyor ve onu hamburger yemeye davet eder. Tuna, bir eliyle Erdal’ı tutar. Diğer eliyle annesini tutup oradan ayrılıyor. Ömer, arkalarında baka kalır.

Ömer 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Büyük Bir İkilem Yaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler