Ana SayfaKimdirOkan Can Yantır Kimdir?

İlgili Postlar

Okan Can Yantır Kimdir?

Sıla’yla yaşadığı birliktelikle ismi tekrar anılan Okan Can Yantır kimdir? Ahmet Kural ve Sıla’nın şiddetli kavga etmesine sebep olan Okan Can Yantır oldukça merak edildi. Hakkında merak edilenler Okan Can Yantır kimdir haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

Okan Can Yantır aslen nereli? Okan Can Yantır şuan kaç yaşında? Okan Can Yantır hangi burç?

Okan Can Yantır aslen İstanbulludur. 1980 doğumlu iş adamı Okan Can Yantır 38 yaşında ve oğlak burcudur.

Okan Can Yantır Kimdir

Okan Can Yantır 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Okan Can Yantır, 4 dil bilmektedir. Okan Can Yantır’ın ayrıca Fransa Paul Valery Üniversitesi seçim stratejileri ve aday imajı eğitimi de bulunmaktadır.

Okan Can Yantır üniversite yıllarından bu yana dergicilik sektöründe çalışmaktadır. İlk olarak Esquire Dergisi ile başlayan dergicilik kariyerinde stajyerlikten editörlüğe birçok görevde yer almıştır.

Şimdilerde ise Doğuş Yayın Grubuna bağlı GQ Türkiye Dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Okan Can Yantır, NTV ve Sabah Gazetesi gibi yayın organlarında köşe yazarlığı da yapmıştır.

Sıla Kendi Kendini mi Morarttı?

Okan Can Yantır’ın gündeme gelmesinin bir diğer sebebi de Miss Turkey Yarışması ile tanıdığımız ve şu an Kanal D’nin sevilen yapımlarından olan “Bodrum Masalı” dizisinde Su karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz ile yaşadığı ilişkidir.

Dilan Çiçek Deniz ve Okan Can Yantır yaklaşık 1 senedir birlikteliyle anıldı. 1995 doğumlu Dilan Çiçek Deniz ile 1980 doğumlu Okan Can Yantır arasında 15 yaş fark olmasına rağmen çiftin mutlu bir beraberlikleri vardı.Lakin uzun bir birlikteliğin ardından çift geçtiğimiz günlerde ayrıldı.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler