Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerOflu Hocanın Şifresi 2 TV8'de!

İlgili Postlar

Oflu Hocanın Şifresi 2 TV8’de!

Komedi türündeki  yönetmenliğini Adem Kılıç’ın yaptığı yerli yapım sinema filmi “Oflu Hocanın Şifresi 2” 1 Şubat Perşembe Akşamı TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. 1 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecek filmin konusu, oyuncu kadrosu ve tüm merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Oflu Hocanın Şifresi 2’nin Oyuncu Kadrosu

Komedi türündeki yerli yapım sinema filmi Oflu Hocanın Şifresi 2 oyuncu kadrosu şu şekilde; Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Başak  Daşman, Ayşegül Günay, Eser Eyüboğlu, Seymen Aydın.

Oflu Hocanın Şifresi 2’nin Konusu

Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur’u kaçırmaya karar verirler.
Ama Nur’u kaçırırken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman’a evvelden beri aşıktır, onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman bu durumu istememektedir. Hala, Ali Osman’ı ikna ederse Arsin’deki arsaları Ahmet’in üstüne yapacağını söyler. Teklifi duyan Ahmet hemen çark eder, Oflu’ya babasını bu evliliğe ikna ederse Nur’u Kadir’e vereceğini söyler. Ama aklında başka bir plan vardır. Nikah hazırlıkları başlar. Ahmet’in keyfi yerindedir. Önce Emine halayla Ali Osman’ın nikahını kıydıracak sıra Kadir ve Nur’un nikahına geldiğinde nikah kıyılmadan duruma el koyacaktır. Niyeti Nur’u Şaban’la evlendirmektir. Ama planı ters teper, Ali Osman ve Oflu Ahmet’in hinlik peşinde olduğunu anlamış, ona oyun oynamışlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler