Ana SayfaÜnlülerNusret'ten, Alev Şovu Kazası Sonrası İlk Açıklama Geldi!

İlgili Postlar

Nusret’ten, Alev Şovu Kazası Sonrası İlk Açıklama Geldi!

Etiler’deki lüks et restoranında meydana gelen kazanın ardından mekanın sahibi Nusret Gökçe basın açıklaması yaptı. Açıklamanın detayları Haberimizde..

Nusret’e Kral Konuk!

Alev Şovu Kazasının Ardından Nusret Açıklama Yaptı!

Önceki gün akşam saatlerinde Etiler’de bulunan ünlü et lokantası Nusret’te yapılan alev şovu sırasında, alevlerin aniden parlamasıyla eşiyle birlikte restoranın içinde bulunan Çek uyruklu kadın turistin kıyafetleri tutuşmuş, vücudunda ağır yanıklar oluşmuş ve hemen hastaneye kaldırılmıştı. Olayda 3 turist ve 2 çalışanın da çeşitli yerlerinde yanıklar oluşmuştu. Dünyanın birçok yerinde şubeleri bulunan restoran zincirine sahip kasap Nusret Gökçe, yaşananların ardından bir basın açıklaması yaptı.

Kasap Nusret Gökçe Laures Spor Ödül Törenine damga vurdu!

“Söz konusu talihsiz kazaya sebep olan görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk”

Nusret Gökçe açıklaması ;

“Değerli Dostlarım,

“Dün akşam Etiler restoranımızda maalesef çok üzücü bir kaza yaşadık. Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğimiz işimizin en önemli parçası olan misafirlerimizi ve kamuoyunu konuyla ilgili bilgilendirmek isterim. Her şeyden önce kişisel üzüntümü ifade ediyorum. Misafirlerimizi İstanbul’da bulundukları farklı mekanlarda ziyaret ettim. Onların nihai sağlıklarına kavuşabilmeleri için her türlü desteği bizzat yürütüyor olacağım.

Çalışma hayatım boyunca velinimetim olarak düşündüğüm misafirlerimizi, güzel lezzetlerin yanı sıra sorumluluk ve iyi niyetimizi de son noktasına kadar sunarak ağırlamaya devam edeceğiz. Ayrıca belirtmek isterim ki; söz konusu talihsiz kazaya sebep olan görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk. Hiçbir görsellik benim ve ailem olarak nitelendirdiğim ekibim için misafirlerimizin sağlığından, güveninden ve keyfinden önemli değildir.

Saygılarımla. Nusret Gökçe”

NUSRET KİMDİR?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler