Ana SayfaÜnlülerNurseli İdiz : Tedavim 6 Yıl Sonra Sonuç Verdi

İlgili Postlar

Nurseli İdiz : Tedavim 6 Yıl Sonra Sonuç Verdi

Teve2 ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına ünlü oyuncu Nurseli İdiz konuk oldu. İdiz yaşadığı zor günleri anlattı. Nurseli İdiz, “ Artık tedavilerimin sonuçları görünüyor. Çok iyi durumdayım. Psikolojim iyi, 6 yıl sonra sonuç verdi psikolojik tedaviler, şu an her şey yolunda. O inişler-çıkışlar çok şükür bitti” diyerek, zor zamanlarını atlattığını ifade etti.

İşte ünlü oyuncunun açıklamalarından satır başları…

Artık tedavilerimin sonuçları görünüyor çok iyi durumdayım. Psikolojim iyi 6 yıl sonra sonuç verdi psikolojik tedaviler, şu an her şey yolunda. O inişler-çıkışlar çok şükür bitti. Bir süreç bu, Allah korusun kanser oluyorsun uzun bir süre tedavi görüyorsun, bu da öyle uzun bir süreç… Allah bütün hastalara şifa versin. Sanatçılarda çok görülen bir rahatsızlık bipolar ama her şeyin tedavisi var, yeter ki sen gönüllü ol. ‘Ben de bir şey yok’ dersen olmaz, ‘Evet; ben de bir arıza var, herkes benden rahatsız, insanlar beni eleştiriyorsa bir problem var.’ O zaman ‘ben bunun uzmanına gitmeliyim’ de sorununu çöz. Bende bu rahatsızlık 2011 yılında başladı. Annemi ve teyzemi kaybettim, ondan sonra başladı. İş hayatıma yansıdı ben de kendime ‘bir arıza var’ dedim ve tedavi oldum. Öfke kontrolleri vb. şeyler varsa içeride, bir süre sonra patlak veriyor önemli olan bunu erken kabullenip tedavi olmak.

Nurseli İdiz’den İddialı Sözler

Bipolar Bozukluk Nedir?

Bipolar bozukluk, “maniden depresyona kadar uzanan ruh halindeki aşırı değişiklikler” olarak tanımlanır. … Bu ruh hali oynamaları arasında, bipolar bozukluğu olan kişinin normal ruh halinde olduğu dönemler olabilir. “Manik” terimi aşırı hareketli, enerjik, konuşkan, umursamaz, güçlü, öforik bir dönemi tanımlar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler