Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Nuri Alço'dan Ivana Sert tepkisi!

Nuri Alço’dan Ivana Sert tepkisi!

-

Peker Açıkalın’ın Ivana Sert için söylediği ‘Motor’ söyleminin ardından Nuri Alço’dan tepki geldi. Alço, Peker Açıkalın’a tepki gösterdi. Detaylar haberimizde…

Ivana Sert, ‘Motor’ yakıştırmasına ateş püskürdü!

Karımı Gördünüz mü? isimli filmin galası, Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bir kafede gerçekleşti. Ivana Sert ve Berna Öztürk’ün katılmadığı galaya, Peker Açıkalın gecikmeli olarak katıldı.

Peker Açıkalın kimdir?

Nuri Alço tokalaşmak istemedi

Mekana gelince herkesle tokalaşmaya başlayan Peker Açıkalın’ı gören Nuri Alço, yer değiştirerek Açıkalın’la tokalaşmaktan kaçındı. Daha sonra, Açıkalın’ın elini uzatması ile gayri ihtiyari tokalaştı. Nuri Alço, Ivana Sert’e ‘Motor’ diyen Peker Açıkalın’a tepki gösterdi.

Nuri Alço kimdir?

Peker Açıkalın’dan Ivana Sert açıklaması

Olayla ilgili açıklama yapan Peker Açıkalın, “Ivana hanım, yapımcımız Hamit Aras beyin filme yapmış olduğu sponsorculuk, yapımcılık konumunda seçmiş olduğu bir kast. Kendisini diğer oyuncularımızdan ayırt edecek herhangi bir davranış biçimine ne girdim şahsım adına, ne o girdi. Kendisi bana ’Ustam, ağabeyim, öğretmenim, hocam’ der. Biz kendisiyle sevişiriz, kendisi de çok profesyonel bir kişi. Ama kendi alanında tabi.” diye konuştu.

Ivana Sert kimdir?

Kendisine tepkiliyim

Açıkalın, Ivana Sert’in kendisine dava açacağı konusunda “Açabilir, bunlarla avukatlar ilgileniyor. Ben kötü niyetli bir şey olsa amacımı açıklardım. Ama bir insan bir işi yaptığı zaman arkasında durmalı. Ivana hanım yapmış olduğu başka bir filmin piarını bizim setimizde yapamaz. Ondan dolayı da kendisine biraz tepkiliyim. İkinci filmi yaparsak buna karar verecek olan yapımcı, ben değilim. Ben oyuncu konumunda bir insanım.” dedi.

Tiyatro okuyan Türk kızları var

Filmin ikincisinin çekilmesi durumunda tekrar Ivana Sert ile oynayıp oynamayacağı sorulan Peker Açıkalın, “Bir şekilde Hamit Aras, Aras Yapım buna izin verirse, teklif götürürse Ivana hanım, başımızın üstünde tacımız. Ama benim tercihime soracak olursanız, bu ülkede o kadar çok tiyatro okuyan Türk kızı ve aslan gibi yetenekli oyuncular var ki, ben magazinden yola çıkarak popüler kültürle bugüne kadar gelmiş insanlarla iş yapacağıma profesyonel insanlarla iş yapmayı tercih ettim. Ekibimizde 35 kişilik bir kadro var. 35 kişinin 34’ü tiyatro sanatçısıdır, benim gibi. Ben tiyatro sanatçılarının eğitim almış insanların filmlerde rol almasını, kaldı ki televizyonlarda da rol almasını tercih eden idealist bir sanatçıyım. Bundan dolayı da Türk sineması adına raflarda ve tarihe güzel iz bırakacak güzel komedi filmi yaptığıma inanıyorum.” dedi.

Nuri Alço’nun tepkisi sorulan Açıkalın, “Nuri Alço benim ağabeyim.” şeklinde yanıt verdi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Naz Fırat'ı Nikah Masasında Bırakıyor

Aşkın Tarifi 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Naz Fırat’ı Nikah Masasında...

0
Kanal D’nin sevilen dizisi Aşkın Tarifi, 8. yeni bölümüyle 2 ağustos pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Naz, Fırat’ı sevdiğini anlayıp Taylan’dan ayrılır....
Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı

Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı

Fahriye Evcen ve Karan'a Beğeni Yağdı

Fahriye Evcen ve Karan’a Beğeni Yağdı