Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Nuray Sayarı: Tehdit Ediliyorum Ölürsem Çocuklarım Sana Emanet

Nuray Sayarı: Tehdit Ediliyorum Ölürsem Çocuklarım Sana Emanet

-

Beyaz TV’de sabah kuşağında yayınlanan “Hayatta Her Şey Var “ adlı programda burç yorumları yapan ünlü astrolog Nuray Sayarı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gözyaşları içerisinde 31 yıllık eşinin kendisini aldattığını ve eşinden şiddet gördüğünü açıkladı.

Nuray Sayarı kimdir?

Beyaz TV’de sabah kuşağında yayınlanan “Hayatta Her Şey Var “ adlı programda burç yorumları yapan ünlü astrolog Nuray Sayarı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Canlı yayında 31 yıllık eşi olan Aşkın Sayarı’nın yıllardır kendisini Filiz isimli evli bir kadınla aldattığını ve şiddet gördüğünü açıkladı. Yaşadıklarını güçlükle anlatan Sayarı, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı. Nuray Sayarı, eşi ile 1 yıldır ayrı yaşadıklarını, Aşkın Sayarı’nın kendisini aldattığı kadın ve yeğeni ile birlikte evlerini yağmalayıp, eşyalarını çaldıklarını açıkladı. Nuray Sayarı, şoförünün de eşi tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Astrolog Nuray Sayarı canlı yayında bayıldı!

“Yıllardır Eşimi Takip Ediyorum”

2015 yılından beri eşini takip ettiğini söyleyen Nuray Sayarı, eşinin aldatıldığı kadın ile birlikte gizli gizli buluşup Muğla’da, Çanakkale’de, Eskişehir’de tatil yaptıklarını söyledi. Elinde belgeler olduğunu belirten Nuray Sayarı, zina davası açacağını, 9 Mart’ta boşanma davasının başlayacağını, evliliğinin bittiğini söyledi. Nuray Sayarı: “Eşim tarafından defalarca şiddete maruz kaldım. Beykoz karakolunda kayıtlar var. Çocuklarımın psikolojisi bozulmasın diye merdivenden düştüm dedim” şeklinde konuştu.

“Yalvarıyorum! Ölürsem Çocuklarım Sana Emanet”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da seslendi ve canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Sayarı, “Can tehlikesi taşıyorum, ölüm tehdidi alıyorum ve yalvarıyorum ölürsem çocuklarım sana emanet” diyerek yaşadıklarını Nur Viral’e anlattı.

Canlı yayında bayılan astrolog Nuray Sayarı’nın son durumu!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...