Ana SayfaDedikoduNilgün Belgün'den Estetik Açıklaması

İlgili Postlar

Nilgün Belgün’den Estetik Açıklaması

Nilgün Belgün, önceki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Usta oyuncu, son yıllarda ünlü isimlerin sürekli yaptırdığı estetiklerle gündeme gelmesi hakkında konuştu.

Nilgün Belgün: “Boşanan Herkesten Aynı Performansı Bekliyorum!”…

Daha önce üç kez nikâh masasına oturup boşanan 69 Yaşlarındaki oyuncu Nilgün Belgün, “ilk evliliğini henüz 18 yaşındayken tiyatrocu Abdullah Şahin ‘le (74) yapmıştı. 1973 yılında Oylum adında bir kızları dünyaya gelen ünlü çift, 1977’de boşanma kararı almıştı. Eski eşler, dün dokuz yaşına basan torunları Maya’nın doğum gününe katılmıştı.

“Boşanan Herkesten Aynı Performansı Bekliyorum!”…

“Boşanan herkesten aynı performansı bekliyorum” diyen Nilgün Belgün, pastanın üzerinde torununun kedi ile olan fotoğrafına, “Maya ile erkek kardeşi” yorumunu yaptı. Bu sözler üzerine Oylum Şahin Seçin’in ikinci bebek beklediği düşünüldü. Seçin’in “Oğlumuz dört ayaklı ve evde” açıklaması, doğum günü partisine katılan herkesi güldürdü…

‘Üçüncü Evliliğimde Aldatıldım…’

Daha önce üç kez nikâh masasına oturup boşanan Nilgün Belgün, son evliliğinin ihanet yüzünden bittiğini söylemiş, ‘teve2 Magazin Masası’ canlı yayınında ihanetin detaylarını anlatmıştı. “Her eşimle aşık olarak evlendik. İlk evliliğimde birimiz 18, birimiz 20 yaşındaydık. Evlenmek için çocuktuk daha, götüremedik haklı olarak. İkincisinde eşim işimi istedi, büyü bozuldu ve yürümedi. Üçüncü evliliğimde aldatıldım. Gözümün önünde oldu bütün olaylar. Arkadaş grubuyduk ve her yere birlikte gidip geliyorduk. Bu arkadaş grubundan biriyle beni aldattı ve evliliğimiz bu sebeple bitti. Maalesef arkadaşımdı aldattığı kişi. Aştık bu konuları, unuttuk, düşmanlığım yok.”

‘”Çok Gülen, Çok Sosyal Erkekler İyi Koca Olmuyor.’

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan 69 yaşındaki sanatçı, “Çok gülen, çok sosyal erkekler iyi koca olmuyor. Erkek ne kadar suratsızsa o kadar dürüst oluyor. Evlilik ciddi bir müessese ve bazı kuralları var, ona göre yaşamak lazım. Çok gezen erkekten ideal koca olmaz, bu benim fikrim. Herkes farklı düşünebilir. Ben seçimlerimde pek yanılmam, bakmayın evliliklerimi yürütememiş olabilirim ama eşlerimin hepsi benim için değerli, efendi insanlardı. Evlilik kolay bir şey değil, flört etmeye ya da aşk yaşamaya benzemiyor. Bu saatten sonra kızlarım, torunlarım var. Benim için evlilik söz konusu değil, gerek yok” yorumunda bulunmuştu.

Nilgün Belgün Kimdir?

Nilgün Belgün’den Estetik Açıklaması

Ünlülerin yaptırdığı estetiklerle ilgili açıklama yapan sanatçı, “Herkes estetik yaptırabilir. Ben 25 sene önce botoks yaptırdım, göz altlarıma bir şeyler yaptırdım. O tarihtan beri de böyle duruyorum. Aşırı bir şey yaptırmak istemem. Çünkü ben bir oyuncuyum ve mimiklerimi yapmalıyım. Oyuncu olan herkese ve olmayan herkese söylüyorum. Yüzünüzle ne kadar çok oynarsanız, o kadar iyi olmuyor. Her şeyin bir dozu var. Herkes çok yapay oluyor. Herkesin yüzü birbirine benziyor” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler