Magazin Haberleri » Ünlüler » Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!
Nilay Dorsa'nın 2020 Siftahı!
Nilay Dorsa'nın 2020 Siftahı!

Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!

Sahnelerin en eğlenceli kızı Nilay Dorsa, 2020 yılına da hızlı girdi. Yeni yılın ilk sahne çalışmasına Karaköy Levanten’de başlayan Nilay Dorsa, tıka basa dolan mekanda eğlenceyi zirveye taşıdı. Yeni yılın ilk sahne çalışmasına Karaköy Levanten’de başlayan Nilay Dorsa, tıka basa dolan mekanda eğlenceyi zirveye taşıdı. Bir önceki yılda sahnelerden inmeyen sevilen şarkıcı 2020 daha bereketli olacak ifadesinde bulundu. Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!


Nilay Dorsa'nın 2020 Siftahı!
Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!

Eğlenceyi Zirveye Taşıdı!

Sahnelerin en eğlenceli kızı Nilay Dorsa, 2020 yılına da hızlı girdi. Yeni yılın ilk sahne çalışmasına Karaköy Levanten’de başlayan Nilay Dorsa, tıka basa dolan mekanda eğlenceyi zirveye taşıdı. Bir önceki yılda sahnelerden inmeyen sevilen şarkıcı 2020 daha bereketli olacak ifadesinde bulundu. Yeni yılın ilk sahne çalışmasında yok denecek kadar az makyajla sahneye çıkan Nilay Dorsa, doğal güzelliğiyle de ilgi odağı oldu. Sahnede makyaj yapmamak moda olacak ben hodri meydan dedim başlattım, hadi sanatçı dostlarım er meydanına en doğalımızla çıkalım çağrısında bulundu. 2020 ‘nin ilk sahne siftahını yapan Nilay Dorsa “İlk sahnemdeki bu coşku ve izdiham tesadüf değil sadece benim kendime yaptığım yatırımların geri dönüşümüdür. Çok çalıştım, kırılmadım, kırmadım, hep öğrenmeye aç oldum ve çok şükür semeresini görüyorum” dedi.

Nilay Dorsa'nın 2020 Siftahı!
Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!

Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!

Bir önceki yılda sahnelerden inmeyen Nilay Dorsa, “Çok çalıştım, kırılmadım, kırmadım, hep öğrenmeye aç oldum ve çok şükür semeresini görüyorum. 2020 daha bereketli olacak” dedi.Sahnede doğal güzelliğiyle ilgi odağı olan şarkıcı, “Sahnede makyaj yapmamak moda olacak, ben ‘hodri meydan’ dedim ve başlattım. Hadi sanatçı dostlarım er meydanına, en doğalımızla çıkalım” çağrısında bulundu.


Nilay Dorsa'nın 2020 Siftahı!
Nilay Dorsa’nın 2020 Siftahı!
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Reynmen yakalandı

Reynmen Miss Fashion Güzeli İle Bodrum’da Yakalandı

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile yemek yerken ve tenis oynarken görüntülenen şarkıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir