Ana SayfaDedikoduNez Aleyna Tilki'ye Laf Ettirmedi

İlgili Postlar

Nez Aleyna Tilki’ye Laf Ettirmedi

2000’li yıllara damga vuran ünlü şarkıcı Nez Cihangir’de köpeği ile birlikte objektiflere yansıdı. Aleyna Tilki’nin gündemi meşgul eden açıklamalarına değinen Nez, geçtiğimiz haftalarda katıldığı Youtube programında yaptığı gündem olan açıklamalar hakkında konuştu. Nez Aleyna Tilki’ye laf ettirmedi.

“Bir Türkü Çalışmam Var”

Anonim türküleri seslendireceğini anlatan Nez “Bir türkü çalışmam var, daha önce Doğu-Batı sentezi yapmıştım, bu sefer daha da farklı olacak. Türkülerimizi özünden yok etmeden, günümüzde insanlara dinletmek adına genç kuşaklara tanıtmak için bunu yapmak istiyorum. Aslında türkümüz de hazır. Kim olduğunu söylemeyeyim. Neşet Usta’mız değil ama gerçekten söylersem şu an korkarım başkası benden önce yapar diye. Çok oluyor bu tür olaylar bizim camiamızda. İsim vermeyeyim ama benim daha önce bir şarkım çalınmıştı. Artık üfleye üfleye yiyoruz” diye konuştu.

“Z Kuşağına Laf Edenlerden Değilim”

Çevresinde egoları çok fazla olan ve gençleri umursamayan sanatçıların olduğunu anlatan Nez, Z kuşağını desteklediğini söyleyip, şöyle konuştu: “Ben gençlere hayranım, Z kuşağına laf edenlerden değilim, tam tersine onları anlamamız lazım, onlar da başka konularda bizden çok ötede. Biz kendi aidiyetlerimizi onlara bırakıyoruz, bizden sonra bayrağı onlar taşıyacak. Bu bir zincirleme gibi bu zinciri bozmamak lazım. Benim çevremde belli yaşa gelmiş, egoları tripleri çok fazla sanatçı tanıyorum. Gençleri umursamayan, sanki gençler hiçbir şey yapamıyormuş gibi düşünenler var. Ben de onlara sinir oluyorum.”

Nez Aleyna Tilki’ye Laf Ettirmedi

Yeni kuşak şarkıcılardan Aleyna Tilki’yi çok sevdiğini, zamanında sanat dünyasında mobbinge uğradığını ve kendisine de köstek olunduğunu söyleyen Nez şunları söyledi:

Sanat dünyasında Sezen Aksu efektinin olduğunu ancak çoğu kimsenin kimseye el vermediğini belirten Nez sözlerini şöyle sürdürdü: “Aleyna’yı çok seviyorum, bence tartışılıyor ya ben ona bakıyorum. Kız ciddi bir şey yapıyor kimsenin yapamadıklarını yapıyor. İnsanlar alkışlamak yerine köstek olmayı seviyorlar. Ben her zaman desteklerim gençleri, ben de zamanında çok köstek görüp mobbinge uğramış bir sanatçı oldum. İlk çıktığımda ‘Böyle kıyafet, böyle dans mı, klip mi olur?’ dendi. Aradan 20 yıl geçti yaptıklarım daha yeni yapanlar var. Bir Sezen Aksu efekti var. Her zaman vokalistlerine el uzatan bir insan oldu, onu örnek almak lazım. Bizde pek el vermiyorlar.

“Demet’in Tarzı Herşeye Bir Şey Söylemek”

Nez ayrıca son dönemde Aleyna Tilki’yi sosyal medyadan hedef alan Demet Akalın’ın adını duyduğunda ise ünlü sanatçı için ilginç açıklamalarda bulunup, “Demet’in tarzı zaten herkese bir şey söylemek, o yüzden bir şey demeyeceğim. Bazı isimler benim adımın yanında olmamalı. Bazı isimlere ben cevap vermem. Bazı insanların neyi neden yaptığı ortada” dedi.

“Bazen Umursamıyorum”

Aleyna Tilki’nin gündemi meşgul eden açıklamalarına da değinen Nez “Ben de Aleyna’nın yaşlarındayken çok fazla başarıya imza atmış biri olarak ülkemde bazen umursanmıyordum. Yurt dışında Londra’da kimsenin yapmadığı müzikallerde başrol oynadım, ülkemizde yazılmıyordu. Aleyna’ya laf yok” dedi.

Muhabirlerin “Katılmış olduğunuz Youtube programında yapmış olduğunuz açıklama gündem yarattı Nez Hanım. Bunun hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna “Ben size cinsel hayatımdan bahsetmedim. İngiltere’de küçükken bi sinemada öpüştüm bu birliktelik olarak yansıtıldı. 43 yaşında güçlü bir kadın olarak bazı şeyleri söyleyebilecek güçteyim. Kimseye saygısızlık etmiyorum. İsteyen seyreder isteyen seyretmez” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler