Magazin Haberleri » Kimdir » Nevzat Can Kimdir?
Nevzat Can Kimdir?
Nevzat Can Kimdir?

Nevzat Can Kimdir?

“Elif” dizisinin sevilen oyuncusu Nevzat Can kimdir? Nevzat Can kaç yaşında? Nevzat Can dizileri neler? Nevzat Can filmleri neler? Nevzat Can aslen nereli? Nevzat Can hangi burç? Nevzat Can hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Nevzat Can Kaç Yaşında? Nevzat Can Aslen Nereli? Nevzat Can Hangi Burç?

Nevzat Can 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan genç oyuncu Nevzat Can, Oğlak burcudur.

Nevzat Can Kimdir?

Nevzat Can eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır.  Lise yıllarında tiyatroyla tanışan Nevzat Can Kulis Sanat ve Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 senesinde ekranlara gelen “Beni Affet” dizisi ile yaşayan Nevzat Can, canlandırdığı roldeki başarısıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Nevzat Can, 1.80 metre boyunda ve 72 kilo olan başarılı oyuncu bu geçtiğimiz sene Kanal 7 ekranlarında yayımlanan “Elif” dizi ile izleyicilerle buluşmuştur. Dizide Kerem karakterini canlandıran Nevzat Can yeni projesi için teklifleri değerlendirme aşamasındadır.


Nevzat Can Dizileri

2014-2019 – Elif
2015 – Aşkların En Güzeli
2014 – Beni Affet

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Elfatun kimdir? Elfatun kaç yaşında? Elfatun albümleri neler? Elfatun aslen nereli? Elfatun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir