Ana SayfaDedikoduNeslihan Atagül'den Aşk Dolu Açıklama

İlgili Postlar

Neslihan Atagül’den Aşk Dolu Açıklama

Bir süre önce setlere ara veren Neslihan Atagül Dubai’de düzenlenen DIAFA ödül törenine katılan Atagül kırmızı halıda herkesi kendine hayran bıraktı. Neslihan Atagül’den aşk dolu açıklama geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklaması;

BU ÖDÜL BENİM İÇİN BÜYÜK BİR HEDİYE!

‘Kendimi inanılmaz heyecanlı hissediyorum’ diyen güzel oyuncu; ‘Türkiye, Doğu ile Batı arasında bir nevi köprü görevi görüyor ve bizler kendi ülkemizde üretim yapıyoruz. Sizler de beni ‘televizyon’ diye tabir ettiğimiz o hayal kutusundan görüyor ve tanıyorsunuz. Burada bana muazzam gelen şey; şu ki ben ne hissediyorsam sizler de kilometrelerce öteden benim hissettiğim şeyi hissediyorsunuz. Yani o zaman o hayal kutusu bizim için sınır olmaktan çıkıyor. Öncelikle bu benim için büyük bir hediye. Türk kültürü olarak Doğu’ya hem Batı’ya hitap edebiliyoruz. Hissettiğimiz duygudan, hissettiğimiz bir sürü halden ötürü ve bunun da kanıtı olarak sizin şahitliğinizi ve bu ödülü kabul ediyorum. Beni bu ödüle layık görenlere, beni sevmekten hiçbir zaman vazgeçmeyenlere, canım aileme ve beni her zaman destekleyen sevgili eşim Kadir’e sonsuz teşekkürler ederim.” şeklinde konuştu.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Düşman Çatlattı

‘BÜTÜN ÖDÜLLERİ SANA VERMEK İSTERLERDİ’

Atagül’ü ilk tebrik eden eşi Kadir Doğulu oldu. Sosyal medya hesabından eşinin fotoğrafını paylaşan Doğulu, altına, ‘Keşke herkes benim gibi görebilse seni, güzel gönlünü, hür vicdanını geleceğe dair ümitlerini… O zaman bir değil, bütün ödülleri sana vermek isterlerdi. Tebrik ederim yetenekli ve güzel sevdiğim… Daha nicelerine.’ mesajını düştü.

Kadir Doğulu kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler